A. Kiezers voor Gemeenteraad, Provinciale Staten en 2e Kamer Aa (P G A van der), bierbrouwer, Houtmarkt 7. Aa (J van der), werkman gem.reiniging, L. Heerenv. 8rood. Aa (mevr. wed. J W van der), Houtmarkt 7. Aa (wed. P van der), Lange Heerenvest 8rood. Aa Zoon (P J van der), zeepziederij //De Ster", Spaarne 49. Aa, geb. Hemelrijk (wed. P J van der), Spaarne 57. Aa (wed. van der), Barrevoetestraat 7h. Aa, Schmidt Co. (Van der), stoom-bierbrouwerij »Het Scheepje<s, Houtmarkt. Aalders (G J), behanger en stoffeerder, Drosse straat 10. Aalders (wed. G J), strijkster, Drossestraat 10. Aalders Jr. (H), koffiehuishouder, Turfmarkt 18. Aandekerk (J), spoorwegwerker, Oranjeboomslaan 23b. Aandekerk (J), werkman, Oranjeboomslaan 34. Aar (C van der), stalknecht, Wijde Geldeloozepad 41. Aar (E J van der), wagenmakersknecht, Brouwersstraat 53. Aar (J A van der), mr. kleerbleeker, Brouwersvaart 14 en 16. Aar (J C van der), bleekersknecht, Lange Poellaan 10. Aar (J C van der), koopman, Nieuw Heiligland 2. Aar (J P van der), timmerman, Gasthuislaan 164. Aard (J van der), bloemistknecht, Brouwersstraat 55f. Aarde (J van der), tailleur, Donkere Begjjnhof 2. Aarde (Jac. van der), Donkere Begijnhof 2. Aardeburg (H), werkvrouw, Omvalspoort 10. Aardweg (P van den), hovenier en bloemkweeker, Kamper- siugel 48e. Aardweg (T van den), bloemistknecht, Korte Palmstraat 9n. Aarse (J), winkelier, Amsterdamstraat, straat B 28. Aarsen (fi van), R.-K. priester, Jansstraat 41. 1

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 21