Antonisse (C D), ambtenaar gemeentewerken, Barendsestr. 5b. Antonisse (D), huisschilder, Klaverstraat 11. Antonisse (D), bode van het Haagsche begrafenisfonds, Gierstraat 63. Antonisse (D), glasslijper, Tulpenstraat 27. Antonisse (wed. D), Barrevoetestraat 7j. Antonisse (H), schilder, Korte Lakenstraat 7. Antonisse (H), fabriekswerker, Lange Molenstraat 42. Antonisse (H J), schilder, Lange Hofstraat 8. Antonisse Jr. (H J), timmerman, Lange Hofstraat 8. Antonisse (H P), werkman, Brouwersvaart 14d. Antonisse (J), werkman, Oranjeboomslaan 48. Antonisse (J), timmerman, Palmstraat 9h. Antonisse (J), werkman, Van-Marumstraat 37. Antonisse (wed. J), petroleumverkoopster, Korte Doelstraat 1. Antonisse (J K), werkman, Oranjeboomslaan 72. Antonisse (S), bloemistknecht, Kleine Houtweg 73b. Antonissen (mej. M L), Lange Heerenstraat 22rood. Apetz (B G), opperman, Lange Annastraat 28a. Apetz (G J) ambtenaar ter prov. griffie, Oranjestraat 6. Apetz (wed. H J), Oranjestraat 6. Apetz (wed. J), petroleumverkoopster, Leidschestraat 127. Apetz (J D), fabriekswerker, Nieuwlandje 8. Appelboom (A), smid, Tulpenstraat 17e. Appelboom (D), schilder, Heerenlaan 30. Appelboom (G), concierge drukkerij Joh. Enschedé Zonen, Klokhuisplein 9. Appelboom (T), bakkersknecht, Korte Vlamingstraat 4. Appelman (d), werkman, Tuinstraat Ij. Appelman (P), timmerman, Amsterdamstraat, straat C 12rood. Arbous (wed. K J), Groote Houtstraat 144n. Arend (DEL van den), architect, Kleine Houtweg 75. Arend (J E van den), Kleine Houtweg 71. Arend (J G van den), hoofdagent der Brusselsche assurantie- maatsch. en eigenaar der Haarl stoombleékerij //Spaarn- zicht//, Anegang 46rood. Arends (wed. H), Kennemerstraat 2. Arendsen (mej. A H), kunstschilderes, Gr. Houtstraat 143. Arenken (M), naaister, Molensteeg 31. Ari (A A), goud- en zilversmid en winkelier, Spaarnwou- derstraat 73. Arink (C L), Oranjestraat 130.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 26