Hoofddepot der Heineken's Bierbroiiwerij-Maatsehappij Ia Binnen- ea iiltialaaisei® Bieren, P. BAGGERMAN 9 Baggerman (C), timmerman, Lange Annastraat 19. Baggerman (J C), winkelier in groenten, Lange Annastraat 19. Baggerman (P), kandelaar in binnen- en buitenlandsche bieren, wijnen en natuurlijke bronwateren, Kleine Houtstraat 7. AMSTERDAM. ROTTERDAM. WIJNEN en NATUURLIJKE BRONWATEREN. Kleine Houtstraat 7. Te/ephoonnummer 116. Bahle (C H), winkelier, Gasthuisstraat 48. Bahle (C J), kantoorbediende, Gasthuisstraat 48. Bahle (J H), jaloezieënmaker, Nassaulaan 9b. Bahle (T C), aard werker, Nassaulaan 45 Bak (wed. A C), Oude Weg 41. Bak (F), wagenmaker, Oude Weg 35. Bak (H T), firma II T Bak Zonen, manufacturiers, Groote Houtstraat 72. Bak Jr. (H T), manufacturier, Groote Houtstraat 72. Bak (wed J), Korte Hofstraat 1. Bak (P J den), kleermaker, Klerksteeg 3. Bakels, geb Veen (mevr. wed. H), Gasthuisvest 21. Bakhuis Roozeboom. (Zie Roozeboom.) Bakkenhoven (H), werkman, Glasblazersstraat 2. Bakker (A C), koetsier, Schoterweg 8b. Bakker (C), winkelier, Nassaulaan 6a. Bakker (mej. C), damesconfectiemagazijn, Kruisweg 42. Bakker (C A), commandant bij de stoomvaartmaatschappij «Nederland", Schotersingel 55 Bakker (C C), mr. meubelmaker, Kruisweg 42. Bakker (C G H), fabrikant, Parklaan 25. Bakker Co. (C G H), fabrikanten van minerale en gazeuse wateren, Oude Groenmarkt 14. Bakker (D), ambtenaar ter prov. griffie, Jansstraat 87. Bakker Jr. (D), ambt ter prov. griffie, Ged. Oude Gracht 110. Bakker (P S), smid, Vooruitgangstraat 70.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 29