17 Ben (H van der), Koudenliorn 16rood. Bender (A), kantoorbediende, Zijlweg. Bender (A A), tapper, Hagestraat 15. Benier (mevr. wed. W A), Parklaan 28. Benjamin (A), timmerman, Esschilderstraat 18. Bennink (N J), smid, Leidscliestraat ICO. Benraalt (F H), mr. vleeschhouwer, Spaarnwouderstraat 69. Benraadt (H). mr. spekslager, Hoogstraat 4. Benraadt (J A), Lange lleerenstraat lOrood. Benraadt (J 11), bakker, Korte lleerenstraat 11. Benraadt (M P), mr. brood- en koekbakker, Kondenborn 4. Bent (B van den), touwslager, Sopbiastraat 1e. Bent (M van den), breister, Korte Hofstraat 2. Bent (W vau den), schilder, KI. Heiligland 33d. Bentvelzen (C), werkvrouw, Gasthuisstraat 5b. Berbé (J), koopman, Spoorwegstraat 24. Berbé (J H), mr. kleermaker, Lange Foellaan 26. Berckenhoff (L F), toonkunstenaar, Ged. Oude Gracht 36. Berendrecht (J), schipper, Tulpensti aat 44 Berendrecht (J), vrachtrijder, Rozenstraat 51b. Berendrecht (W), werkman, Rozenstraat 51l. Berendsen (H), bakkersknecht, Drappenierstraat 9. Berens (wed.), Leidsche Vaart 16. Berg (G), Verl. Frans-Halsstraat 15rood. Berg (H N), bierbrouwersknecht, Zuidpolderstraat 14. Berg (J A), winkelier in kruideniers- en grutterswaren, Hooimarkt 24. Berg (A A van den), paardenhandelaar, Gr. Houtstraat 177a. Berg (A L van den), boekhouder, Schachelstraat 19rood. Berg (B van den), kantooriooper, Lange Wijngaardstraat 9. Berg (C van den), kantoorbediende, Oranjestraat 37. Berg (mej. C van den), Kleine Houtstraat 138. Berg (E van den), bloemistknecht, Patiëntiestraat 5. Berg (G van den), Brouwersstraat 115. Berg Jrz. (G van den), boekhouder, agent der maatsch. van levensverz. //Dordrecht.// en der Maagdenburger brandwaar borgmaatschappij, Korte Spaarne 1. Berg (mej. G van den), Witte-Heerensteeg 24h. Berg (mej. G van den), Magdalenastraat 16g. Berg (wed. G van den), Rozenlaantje 3. Berg (wed. G van den), winkelierster, Nassaulaan 60. Berg (H van den), arts, Spaarne 6. 2

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 37