20 Berg (wed. van den), Tulpenstraat 32. Bergen (M H van), broodslijter, Lange Amnastraat 50. Bergers (P), mr. kleerbleeker, Lauge Poellaan 20a. Bergers (T), Kamperlaan 16. Bergk (C H A van den), Van-Marumstraat 28. Bergh (H A Tben), Zijlstraat 62. Bergli (J G van den), typograaf, Ged. Voldersgracbt 37rood. Bergh (J M C Blaauw Sonnevelt van den), Ged Raamgr. 62, Bergh de Lyon (mevr. wed. W G van den), Zijlweg 4. *Berghuijs (G S), agent der Rotterd. begraf.-en ziekensociëteit, Klein Heiligland 31. Berghuijs (J), bode der Rotterd begrafenis- en ziekensociëteit, Nassaulaan 53. Berghuijs (J J), bode der Rotterd. begrafenis- en zieken sociëteit, Lange Margarethastraat 24. Bergman (T), metselaar, Asterstraat 14. Bergman (Th), lettergieter, Yoorzorgstraat 21. Bergmann (J), fabriekswerker, Schoterstraat 5. Berk (W van den), brooddepothouder, Burgwal 60. Berkelbaeh van den Sprenkel. (Zie Sprenkel.) Berkemeier (W), mr. brood- en beschuitbakker, Meester- lottelaan 35. Berkenkamp (J), melkverkooper, Doelstraat 19b. Berkenkamp (J J), tapper, Doelstraat 15. Berkhoff (mr. G J), Kruisstraat 5. Berkhout (wed. T A), Klein Heiligland 51. Berkhout (jkvr. A J M Teding van), Nieuwe Gracht 96. Berkhout (mevr. douair. A V Teding van), Kenaupark 29. Berkhout (jhr. P Teding van), directeur der Haarl. bankv., firma Teding van Berkhout de Clercq, KL Houtweg 26. Berkhout (jhr. II Teding van), beheerend vennoot der fiaar- lemsche bankvereeniging, firma Teding van Berkhout de Clercq, Nieuwe Gracht 74. Berkhout (jhr. J P Teding van), ingenieur, Parklaan 22a. Berkhout (jhr. W P Teding van), burgem. van Haarlemmer- liede en Spaarnwoude, Kruisstraat 1. Berkum (T P van), werkman, Rozenstraat 11. Berlage (P J), winkelier in garen en band, Gr. Markt 19. Berlenbach (mevr. wed.), Ged. Oude Gracht 2. Berloo (C van), winkelbediende, Gasthuissingel 14. Berloo (J van), stoom- en windkorenmolenaar, Papentorenv. 5b. Berloo (wed. M), Ged. Oude Gracht 23.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 40