21 Bernard (J H), portier, Oranjeboomslaan 128. Berndes (H), firma Berndes v. Ilooff, winkelier in manu facturen, mantels en heerenconfectie, Zijlstraat 56. Bernelot Moens. (Zie Moens.) Bernhard (A), bediende, Oude Raamstraat 2. Beruhard (wed. H), Klein Heiligland 73. Berns (P), Florapark 20. Bert (J F), smid, Brouwersstraat 2j. Bertel Lz. (Job.), Koudenborn 54. Bertholee (A), werkman, Leliestraat 44. Bertliolee (wed. C), naaister, Leidschedwarsstraat 32j. Bertholee (J), kuiper, Leliestraat 48. Bertholee (J), koopman in groenten, Nassaulaan 54. Bertholee (T), timmerman, Groot Heiligland 78. Bertling (A), in assurrantiën en hypotheken, Kruisweg 1. Bertoen (A), geëx. apothekersbediende, Schachelstraat 2. Bertoen (D), banketbakker, Krocht 10. Bertram (S), tabaks- en sigarenfabrikant, Gr. Houtstraat 12rood. Bertram (S C J), tabaks- en sigarenfabrikant, Gr. Houtstr. 12. Bervoets (L W C), lid der keuringscommissie bij 's rijks centraalmag. van kleeding enz. te Amsterdam, Zijlsingel 2. Bes (J), boekhouder, Wilsonplein 9. Besier (wed. mr. W J B), Florapark 18. Bessie (mr. wed. R N C), Barteljorisstraat 25rood. Best (C de), stoker, Tulpenstraat 27b. Best (H F), oud-ambtenaar, Koudenhorn 40. Besteman (C J G), smid, Amsterdamstraat, straat A 7. Bethe (A J), winkelier in koloniale waren en comestibles, Frans-Halsstraat 2. Betties (R), schoenmaker, Wijde Geldeloozepad 34. Betzoldt C.Cz., (C), winkelier, Van-Marumstraat 20. Beugeldijk (wed.), Klein Heiligland 79. Beugeling (H), werkman, Linschotenstraat 16. Beugeling (J), timmerman, Van-Marumstraat 48. Beugeling (K), nachtportier, Palmstraat 9b. Beugeling (P), Van-Marumstraat 56. Beukers (A), coiffeur, Groote Houtstraat 91. Beukers (C J), voermansknecht, Tulpenstraat Slrood. Beukers (G), koetsier, Delftstraat 11. Beuker (H E), Florapark 10. Beukers (J J), aanspreker en barbier, Ged. Oude Gracht 1. Beukers (J R), Kruisstraat 44h.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 41