23 Bierman (A H), landbouwer, Brouwersvaart 136. Bierman (J A), bloemistknecbt, Brouwersstraat 39. Biersteeker (wed. B), Rozenpriëelstraat 52rood. Bies (C), timmerman, Tulpenstraat 11. Bies (Gr G), winkelier in galanterieën en huishoud, artikelen, Koningstraat 27 en 21. Bies (G J), boekdrukker, Oranjestraat 73. Biesbrouck (J E), werkman, Camphuijsstraat 17. Biezen (J D van), schilder, Parklaan 52. Biggelaar (G van de), timmerman, Barendsestraat 33. Biggelaar (J W van de), timmerman, Jacobijnestraat 29. Biggelaar (L G van de), timmerman, Barendsestraat 35. Bilderbeek (mej. A M van), Botermarkt 9r. Bilderbeek Jr. (B van), sigarenfabrikant, Stationsplein 8. Bilderbeek (C van), kruidenierskneeht, Rozenpriëelstraat 51. Bilderbeek (C E van), beambte H IJ. S M-, KI. Heiligl. llrood. Bilderbeek (wed. E van), Zuiderstraat 12c. Bilderbeek (wed. G van), mangelvrouw, Klein Heiligland 1. Bilderbeek (G J van), bediende, Korte Heerenstraat 24. Bilderbeek (H van), koetsier, Korte Heerenstraat 5. Bilderbeek (H van), in hoeden en petten, Erankestraat 31. Bilderbeek (H C van), Burgwal 48. Bilderbeek (H H van), lijkbezorger en bode der hulpbank, Nieuwe Kruisstraat 9. Bilderbeek Jr. (H H van), ledikant- en kamerbehanger, aan spreker en lijkbezorger, Ursulasteeg 13. Bilderbeek (J van), koffiehuisbediende, Zoetestraat 18. Bilderbeek (J van), zadelmaker, Amsterdamstraat 6. Bilderbeek (J van), voermanskDecht, Lange Hofstraat 13. Bilderbeek (J W van), adjunct-commies ter gein -secretarie, Ruijchaverstraat 6. Bilderbeek (N van), voermansknecht, Burgwal 28. Bilt (J C vau der), timmerman, Korte Hofstraat 9. Bilt (W P van der), smidsknecht, Zomervaart 14. Binger (Charles), firma Emrik Binger, steendrukkers, Ged. Oude Gracht 47. Bisdom (firma wed. J B), in kruideniers- en grutterswaren, Barteljorisstraat 1. Bitter (wed. H), Zuiderstraat 12ii. Blaaderen (H van), vervener, Kenaupark 27. Blaas (J), beambte H. IJ. S. MEriesche-Varkensmarkt 16. Blaauw (A), wagenmaker, Zuidpolderstraat 81.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 43