25 Blazer (H de), metselaar, Peuzelaarsteeg 5. Blazer (J de), werkman, Oude Raamstraat 1. Blecking (H), Bakkerstraat 14. Blecking (J A), kleermaker, Doelstraat 41. Bleekendaal (C J), mr. wagenmaker, firma C. Bleekendaal Zoon, Plein 12. Bleeker (W), kuiper, Esschilderstraat 4rood. Blei (H), besteller kaarseladerveer, Heerensingel 31. Blei (J), commissaris kaarseladeveer, Burgwal 74. Blei (wed. J), Tuchthuisstraat 8d. Blei Jr. (J), winkelier, koper- en blikslager, KI. Houtstr. 134. Blei (S), schipper, Heerensingel 31a. Blei (T), besteller kaarseladeveer, Heerensingel 33. Blesgraaf (Jb), stalhouder, Ridderstraat 23. Blesgraaf (N J), handelaar in aardappelen, Lange Lakenstr. 24. Blesgraaf Jr. (N S), schioper op Amsterdam, Houtmarkt 17- Blesgraaf Sr. (N S), schipper, Houtmarkt 17. Blesgraaf (P), winkelier en broodslijter, Wijdesteeg 6. Blesgraaf (P J), stalhouder, Donkere Spaarnc 34. Blesgraaf (T), schipper, Spaarnwouderstraat 99. Blesgraaf (W), werkman, Spaarnwouderstraat 24. Bleumink (P A), pakhuisknecht, De-Clercqstraat 93. Blits (G H), leeraar in de wiskunde en het boekhouden, Wilhelminastraat 33. Blitz (S J), winkelier en mr. schoen- en laarzenmaker, Kleine Houtstraat 96. Block (A J J de), Van-Marumstraat 10. Bloem (A), bloemistknecht, Brouwersstraat 74. Bloem (C), Brouwersstraat 74. Bloem (II), metselaar, Klaverstraat 18. Bloem (Rï, koffiehuishouder, Kennemerplein 16. Bloeme (J D de), gep. rijks-ontvanger, Z -Buitenspaarne 72b. Bloemenstein (wed), Essenstraat 27- Bloemers (E G W), schilder, Korte Poellaan 4. Bloemers (H), De-Clercqstraat 106. Bloemink (M), modelmaker, A.-L.-Dyserinckstraat 72. Bloemzaad (A), werkman, Korte Lakenstraat 2. Bloemzaad (A), fabriekswerker, Oranjeboomslaan 32. Bloemzaad (H), hoofdconducteur Haarl. tramway-maatsck., Baljuwslaan 19. Bloemzaad (J), Boerensteeg 3. Bloemzaad (J J), boekbinder, Linschotenstraat 25b.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 45