26 Bloemzaad (M), opperman, Hagestraat 20f. Blok (A C), huisschilder, Helmbrekersteeg 11. Blok (D H), Groote Houtstraat 59. Blok (H P), schilder, Klaverstraat 21. J Blok (J), kantoorbediende, Kennemerplein 18. Blok van Laer (K A L), commissionnair en koopman, Nieuwe Gracht 5. Blok (W T C) metselaar, Langre Heerenvest 114b. Blokdijk (H), timmerman, Leidsche Vaart 38c. Blokker (A) metselaar, Brouwersstraat 55k. Blokker (mej. A), Lange Heerenstraat 41. Blokker (wed. B), Nassaulaan 34g rood. Blokker (J), werkman, Zuidpolderstraat 42. Blokker (J), werkman, Kerkhofstraat 29c. Blokker (J), metselaar, Leidsche Vaart 38a. Blokker, geb. de Wilde (wed J), Klein Heiligland 60e. Blokker (IJ), metselaar, Papentorenvest 26a. Blom (A), koffiehuishouder, Lange Annastraat 56. Blom (mej. A C), Kruisstraat 20. Blom (A J), retoucheur, Kleine Houtstraat 110. Blom (C), kamerbehanger, Begijnhof 20 Blom (G), koffiehuishouder, Spekstraat 4. Blom (H), koopman in petroleum, Dubbele Buurt 52. Blom (H N), lioutkoopersknecht, Assendelverlaan 24. Blom (J), tabaks- en sigarenfabrikant, Gierstraat 43. Blom (K), schilder, Zaider-Schoolsteeg 11. Blom (P), groentenverkooper, Lange Vlamingstraat 8. Blom (Th. M), fabrikant van ijzeren hekken en tuinbouw- artikelen, magazijn van draadwerken, Jansweg 15. Blom (W), tapper, Lange Boogaardstraat 8 Blom (W N), timmerman, Wester-Boogaardstraat lOrood. Blomhof (J), ambtenaar H. IJ. S. M., Verl. Frans-Halsst.l4rood. Blommendaal (J A), leeraar burger-avondschool, Bakenesser- gracht 11. Blonk (J), werkman, Klerksteeg 10a. Blöte (F W), timmerman, Rozenpriëelstraat 3. Blouw (dr. H A J Valkema), leeraar in de wis- en natuur kunde aan het gymnasium, Leidsche Vaart 114 Bockhooven (A vau), B akenessergracht 30. Bockhooven (F van), kruidenier, De-Witsiraat 27. Bockhooven (J van), werkman, Omvalspoort 2rood. Bockhooven (wed. J van), Groot Heiligland 52.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 46