c. 56 Bijstra (J H), arts, dir. offic. van gezondheid, Jansstraat 12. Bijvoet (C), sigarenmaker, Zoetestraat 18. Bijvoet (G), oppasser, Groot Heiligland 11. Bijvoet (G J van Dieren), lid van den gemeenteraad, firma L. Reekers Co., rozijn-azijnmakers, Nieuwe Gracht 22. Bijvoet (G J A van Dieren), Nieuwe Gracht 24. Bijvoet (wed. P), Amsterdamsche Vaart 8. Caalen (H C), koper- en blikslager, Spaarnwouderstraat 2. Caalen (H G), firma Caalen, Bremer Co., houthandelaars, stoom-houtzagers en fabrikanten van tras, Pr.-Varkensm. 6. Calkoen Hz. (H), Kleine Houtweg 45. Calkoen (dr. H J), leeraar H. B. school en gymnasium, Jan- De-Bray straat 2. Calkoen (H L), Kenaupark 25. Callandt (A A), werkman, Oostvest 36. Camerling Helmolt. (Zie Helmolt.) Campbell (A J), inrichting voor verpleging van krankzinnige vrouwen, Nieuwe Gracht 13. Campen (B van), werkman, Raamsteeg 17h. Campen (G van), Gasthuissingel 34. Campen (Iz. van), firma 3. K. Iz. van Campen, timmer lieden, Kleine Houtweg 47. Campen (J K van), firma J. K. Iz. van Campen, timmer lieden, Kleine Houtweg 47. Campen (J W van), ambt. ter gem.-secretarie, KI. Houtweg 47. Campen (W P van), opz. bij den waterst., Ged. Raamgracht 69. Camphuis (C), apothekers-assistente, Groote Houtstraat 155. Cannenburg (W Voorbeijtel), Kamperlaan 9. Canter Cremers (H A H), commies posterijen, Gr. Markt 6. Canter Visscher (mevrZuider-Buitenspaarne 82. Cappelhoff (J W), werkman, Lange Heerenstraat 32. Cappelle, geb. Bosscha (mevr. wed. H C van), Wilhel- mmastraat 18rood. Captein (A F), timmerman en aannemer, Turfsteeg 4. Carli (P), gep. majoor O.-I. leger, Leidsche Vaart 134. Carp (mej. A J), Leidsche Vaart 58. Carpentier (H A), winkelier en zaakwaarnemer, Lepelstr. 2. Carst, geb. Poortman (mevr. L E C), Twijnderslaan 5. Casander (Th.) winkelier in mode-artikelen, firma Bokern v. d. Molen, Anegang 20.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 76