V b. het afnemen, pasklaar maken en weder ophangen van gordijnen en draperieën; C. het wegnemen en weder doen plaatsen van for nuizen, haarden of kachels d. het afnemen en weder doen ophangen van gas-orna- menten of lampen; e. het ten verkoop bezorgen van overtollige meubelen; door contracten, gesloten met de beste firma's uit ons land, is zij in de gelegenheid, bij aanschaffing van ontbrekende meubelen behulpzaam te zijn. In één, woord, de Transport-Maatschappij „Holland" belast zich met VERHUIZINGEN IN IIAAR GEIIEEEEN OMVANG. Wanneer verhuizingen bij aanneming geschieden en het inpakken van porselein- en glaswerk, boeken, linnengoed, garderobe, enz., enz. door belanghebbenden zelve geschiedt, worden de daartoe noodige linnen-, boeleen- en garderobe-kisten, manden tsoor por selein- en glaswerk, wijnmanden, makken voor het beddengoed, tapijten, gordijnen en draperieën gratis in bruikleen afgestaan, terwijl bij iedere tapis sière aanwezig is een voldoend getal druggedkleeden, voor het bedekken der meubelen, stroopoppen en verdere em ballage, om het beschadigen van meubelen gedurende het vervoer te voorkomen. De Transport-Maatschappij „Holland" heeft aan hare onderneming toegevoegd eene afdeeling, die speciaal belast is met het inpakken (emballeeren) en door de geheele wereld expedieeren van alle soorten van goederen, zoowel voor den kandel als voor particulieren. Het embal leeren geschiedt door bekwame en ervaren personen, hetzij ttan huis bij belanghebbenden, hetzij in de daartoe be stemde pttkkamer (atelier d'emballage) der Maatschappij. De bergplaats voor inboedels en meubelen (garde- meubles) is speciaal voor dit doel ingericht en wordt voor geen ander doel gebruikt.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 9