IG De Haarlemsche Brandverzekering-Maatschappij, Onroerende en Roerende Goederen Klantoor te Haarlem: JANSWEG No. 50. OPGERICHT IN 1846, verzekert tegen vaste en billijke premiën alle binnen het Koninkrijk der Nederlanden tegen schade, ontstaan door brand, door het inslaan van den bliksem on het ontploffen van gas, ook al heeft dit inslaan of dit ontploffen geen brand tengevolge gehad. 201 5. en tie In) Alphabetische lijst der beroepen enz. ers efl voor Ig ulet L". 'J mij" beste uik. J- W. Hoornstra J- Hunting Jongkind J- v. Koningsbruggen de Kraay J- H. Krul de Laat J. de Laat Jac. Lasschuit v. d. Linden Lourenburg 5- v. Lunenburg F. v. Luyk J. Lijdsman S- Meinen B. Oomen ■P- G. Otter Oudshoorn hrma A. A. Overakker zoon. Overakker A. J. Paulen ïrans Perquin 5. Pleysant J' J. Ravelli C. Raven K. Smit G. v. d. Spek H. v. Staveren J. J. v. de Steeg A, Swaanswijk Wed. E. J. Tamboer Wed. W. Traksel E. v. IJsseldijk G. Zwart Brandverzekeringmaat- sohappijen. Onderlinge Brandwaarborg- Vereeniging voor de ge meente Haarlem (H. C. Louwerse Jrsecretaris) Haarlemscke Brandverzeke ring-maatschappij Brandwaarborgkasten (In) H. Dijken PDGraaff G. J. Heenk P. v. Putten Jr. A. F. H. v. d. Vaart Brei-inrichtingen. H. Both PCrama Hendrix Co Breukbandenmakers. J. L. Leemans J. J. Weber Brillen, kijkglazen, enz. (Magazijnen van) JJDrukker FAFedermann HMeeuwig J. J. Weber Bronzen, vernikkelenver gulden enz. (Inrichting tot) HMeeuwig J. P. Rustige Broodbakkers. A. Bas MFBenraadt WBerkemeyer HBeyk P. Blad JBrakenhoff Haarl. Brood- Meelfabriek Broodfabriek de Volharding" SCohen CDoncker.

Adresboeken Haarlem | 1895 | | pagina 207