6 GEMEENTEZAKEN. Secretarie der gemeente Spaarndam. Zijlstraat N°. 60. Dagelijks geopend van 10—12Va ure. W. D. Haitsma Muiier, Burgemeester en Secretaris. W. Melchior, te Spaarndam, Ontvanger. Secretarie der gemeente Schoten. Zijlstraat 60. Dagelijks geopend van 1012'/* ure. W. D. Haitsma Muiier, Burgemeester en Secretaris. J. Alders, te Schoten, Ontvanger. Haarlemmermeerpolder. De Secretarie is gevestigd in het Hofje van Staats, Jansweg 39, en is dagelijks geopend van 10—a ure. Do penningmeester houdt daar zijne zitdagen des Maandags en des Woensdags vaii 10—1 ure. Bestuur. Mr. G. C. Everwijn Lange, te Haarlem, Dijkgraaf. A. G. Voordendag, te Haarlemmermeer, J. Blokland Jzn., te Hardinxveld, J. H. M. Evelein, te Haarlemmermeer, Jhr. Mr. .T. W. H. Rutgers van Rozenburg, te Amsterdam, t Heemraden. H. van Wickevoort Crommelin, te Heemstede, R. J. W. C. van den Wall Bake, te Amsterdam, P. van Ouwerkerk, te Haarlem, Secretaris. Mr. W. H. Smit, te Heemstede, Penningmeester. A. Elink Sterk, te Haarlem, Ingenieur. J. H. Teeven, te Haarlem, Bode. 's Rijhs Belastingen. Zegel-, Registratie-, en Successierechten, Domeinen en Vermogensbelasting. Kantoor Nieuwe Gracht 13. Geopend van 93 ure en voor de vermogensbelasting van 10—2 uur. C. ter Kuile, Ontvanger. Hypotheken en Kadaster. Kantoor Nieuwe Gracht 13. Geopend van 95 ure. S. J. van Slooten, Bewaarder. Directe Belastingen. Kantoor Kleine Houtstraat 13. Geopend Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag van 92 ure. Jhr. H. C. van Panhuys, Ontvanger. Accijnsen. Kantoor Ifleino Houtstraat Nu. 13. Geopend dagelijks van 9—12, 1—4 en (behalve des Zaterdags) 6—7 ure. J. P. Reede, Ontvanger. Directe Belastingen en Accijnsen voor de Buitengemeenten. Kantoor Kleino Houtstraat 13. Geopend des Maandags, Woensdags en Donderdags van 92 ure. Th. A. Motké, Ontvanger. Inspecteur Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnsen. Kantoor Kleine Houtstraat 13. Controleur Directe Belastingen en KadasterNieuwe Gracht 13. Inspecteur Registratie ensNieuwe Gracht 13.

Adresboeken Haarlem | 1897 | | pagina 10