72 Duijn (J van), metselaar, Kerkhofstraat 19. Dnijn (wed. .1 van), Lange Heerenstraat 4. Duijn (J J van), scliilder, Lange Heerenstraat 4. Duijn (J L van), boekdrukker, Van-Marumstraat 23. Duijn (wed. W van), Kerkstraat 16. Duijndam (mej. A), Koolateeg 15. Duijndam (wed. E), melkverkoopster, De-Witstraat 22. Duijndam (F), brugwachter H. IJ. S. M., Harmenjansweg 81a. Duijndam, geb. Clausing (wed. J), Zuider-Buitenspaarne 6Sc. Duijnhoven (J), landbouwer, Zomervaart 27. Duijna (G), voermansknecht, Twijnderslaan 23. Duijns (H), portier H. IJ. S. M., Friesche-Varkenmarkt 14. Duijns (H P), wagenmaker, Berckheijdestraat zijweg A 15. Duijs (A S), hovenier en bloem kweeker, Zuider-Buitenspaarne 70. Duijsters (wed. J H), kleerbleekster, Amsterdamsche Vaart 12. Duijvendijk (wed. P van), Wijde Geldeloozepad 31. Dweelaard (A), koopman in groenten, Groot.' Houtstraat 144a. Dweelaard (C), naaister, Groot Heiligland 69. Dweelaard (J), uitzender van diners, Bakenessergracht 47. Dweelaard (J), stoker H. IJ. S. M., Zuidpolderstraat 104. Dijck (A A van), hoeden- en pettenmagazijn, Paarlaarsteeg 6. Dijek (ALA van), smid, Anthoniestraat 85. Dijck (C G van), tapper en dijter, Lange Boogaardstraat 24. Dijck (G van), winkelier in brandstoffen, Barrevoetestraat 12. Dijck (J L M van), mr. schoen- en laarzenmaker, Burgwal 88. Dijck (V C A van), boekdrukker, Linschotenstraat 27. Dijk (A van), Nassaulaan 33. Dijk (A van), ambtenaar H. IJ. S. M., Garenkokerskade 7. Dijk (A van), fabriekswerker, Kinderhuissingel 62k. Dijk (A van), schilder, Nassaulaan 33. Dijk (A van), werkman, Leidsche Vaart 28k. Dijk (A van), werkman, Harmenjansweg 59. Dijk (A van), kostuumuaaister, Gasthuisvest 33. Dijk (A van), werkvrouw, Rozenstraat 51m. Dijk, geb. Osstijn (wed. A F van), Koudenhorn 18. Dijk (B van), ijzerdraaier, Scheepmakersdijk 3. Dijk (B M van), behanger, Barendsestraat 15rood. Dijk (C van), timmerman, Klaverstraat 8. Dijk (C van), mr. broodbakker, Jansweg 18. Dijk (C van), aardwerker. Brouwersvaart 6e. Dijk (wed. C G van), Zuiderstraat lOrood. Dijk, geb. Van Haatten Cluwen (mevr. wed. D van), Florapark 4. Dijk (E van), winkelier, brood- en beschuitdepothouder, Groote Houtstraat 161. Dijk (E van), behanger, Ceciliasteeg 7. Dijk (F W van), firma Van der Linden Co., commissionnairs in effecten, Kampersingel 12.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 100