80 Erdtsieck (W), horlogemaker, Barteljorisstraat 30. Erdtsieck van Dantzig (W), musicus, Brouwersstraat 6. Erf, geb Stienstra (wed. A van der), Warmoesstraat 23c. Erf (C E M van der), groentehandelaar, Brouwersvaart 54. Erf (G C van der), bloemistknecht, Brouwersvaart 16a. Erf (N G van der), bloemistknecht, Brouwersvaart 6c. Ergeman (A), smid, Esschilderstraat 13rood. Erkelens (A), boekhouder, Sophiastraat lOrood. Erkelens (T), tapper, Burgwal 58. Ermshaus (H L), lithograaf, Pieter Kiesstraat 44. Ernst (B), timmerman, Gortesteeg 20. Ernst (wed. J G), Zuiderstraat 33. Ernsting (C), werkman, Lange Poellaan 8n. Erpers Roijaards (C G Th van), gep. kapitein O.-I. leger, Nieuwe Groen t ar1 24a. Es (mej van), Groote Houtstraat 144x. Es (F B ,n), werkman, Rozenstraat 17b. Es (G J van), kruidenier, Breestraat 9. Es (G W van), gep. agent van politie, Spaarnesteeg 1. Es (G W van), boekbinder, Bakkerstraat 18d. Es (G W van), werkman, Zuider-Buitenspaarne 43. Es (H van), timmerman en aannemer, Parklaan 39b. Es (J van), bloemistknecht, Leidsche Vaart 44d. Es (J van), bankwerker, Zuidpolderstraat 35. Es (J van), ketelmaker, Zuider-Buitenspaarne 5. Es (P van), koopman, Lange Molenstraat 10. Es (P van), werkman, Valkensteeg 5a. Es (W van), onderwijzer, Kleine Houtstraat 20. Escher geb. Abbing (mevr. wed. D G), Florapark 31. Escher (mevr. wed. P A), Wagenweg 2a. Eshuijs (mej. E C C), Zijlweg 16. Eskert (C van), werkman, Zuider-Schoolsteeg Srood. Eskert (H J van), conciergeschool, Haarlemmerliedestraat 31. Eskert (J van), Gedempte Raamgracht 54. Eskes (J), aanspreker en lijkbezorger, agent levensverzekering maatschappij, Drappenierstraat 5. Esmeijer (F), sigarenmaker, Tulpenstraat 9. Esse (E), metselaar, Harmenjansweg Ia. Essen (P A van), bierbrouwersknecht, De-Keijstraat 1. Essen (W van), stukadoor, Brouwersstraat 112. Essenius (H), broodbakkersknecht, Bakkerstraat 19rood. EsBer Jr. (I), leeraar aan het gymnasium, Bakenessergracht 63. Esso (B van), confectiebediende, Schachelstraat 24. Esso, geb. Koren (G van), winkelierster, Schachelstraat 24. Est, geb. Hermans (mevr. wed. J J van der), Leidsche Vaart 124. Eterman (K), smid, Roosveldstraat 61. Etmans (J), opzichter van gebouwen, Leidsche Vaart 54.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 108