150 Klein (J de), timmerman, Jan-Steenstraat 11. Kleine (E G P H Smit), Groote Markt 9rood. Kleinenbroich (wed. D), Ursulasteeg 14rood. Kleinenbroieh (H P), slagersknecht, Twijnderslaan 15. Kleinhout (P J), koopman, Lange Vlamingstraat 24. Kleinlein P G H), bakkersknecht, Berckheijdestraat 25. Kleinmann Co. (H), kunstinrichting voor lichtdruk en photo- mechanische reproductiën, uitgevers, Spaarne 25. Kleist (G), smid, Raamlaaotje 6. Kleiweg Dyserinck. (Zie Dyserinck.) Klenke, geb. Yan Rossuin (wed. B), Spaarne 7. Klenke (G P), gep. mr. geweermaker, Witte-Heerensteeg 18rood. Klerk (C H), timmerman, Bakkerstraat 4b. Klerk (J), timmerman, Bsschilderstraat Ia. Klerk (W), loopknecht, Wagenmakerslaan 11. Klerk (A de), brievenbesteller. Brouwersvaart 34. Klerk (A de), sigarenmaker, Linschotenstraat 59. Klerk (A de), werkman, Harmenjansweg s7b Klerk (C de), bloemistknecht, Lange Wijngaardstraat 4. Klerk (C de), meubelmaker, Klein Heiligland 54. Klerk (J de), draaier, Zuidpolderstraat 63. Klerk (J de), schilder, Bakkerstraat 37. Klerk (.J P de), letterzetter, Brouwersvaart zijweg A 54. Klerk (M de), metselaar, Papentorenvest 72. Klerk (W de), metselaar, Burgwal 6£b. Klerk (wed. W de), Burerwal 65b. Klerks (G), Ossenhcofdsteeg 9. Klesser (H. G), loodgieter, Voortingstraat 37. Klesser (J C), teekeuaar, Regulierstraat 10. Kleij (D C), Kennemerstraat 18. Kleij (J), musicus en winkelier, Laurens-Costerstraat 13. Kleijn (W C), graanhandelaar, Paviljoenslaan 15. Kleijneuberg (A A), besturend zuster //Bethesda-Sarepta», Meester- lottelaan 11. Kleijnenberg (J L E I), boek- en handelsdrukker, Zijlstraat 59. Woonplaats: Plorapark ii. Klimbie (J), koopman en meubelmaker, Nassaulaan 46. Kling (T), werkmeester «Werf Conrad», Spaarndammerweg 6. Klingeier (.J), koopman, Drossestiaat 2, rood. Klingcr (j), tapperij en slijterij, Prankestraat 34. Klingers (A), machinist, Spaarndammerweg 10. Klingers (G J), ketelmaker, Zuidpolderstraat 105. Klingers (J), loopknecht, Tulpenstraat 17e. Klinkenberg (wed. J D), Palmstraat 9g. Klinker (wed. J A), Groot Heiligland 63. Klinkert (G B), kuiper, Kerkhofstraat 9. Klinkhamer, geb. Couteron (mevr. wed. J L C), Schotersingel 83a.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 178