181 Lindeman (P), metselaar, Botermarkt 6. Lindeman (P F), mr. kleermaker, Lange Molenstraat 48. Lindeman (gez.), 11.-K. boekhandel, galanterieën. Koningstraat 11. Linden (A J over de), oud-off.-machinist der Kon. Ned. marine, Schoterweg 4rood. Linden (A van der), makelaar in vaste goederen, Kruisweg 63. Linden (C van der), wagenmaker, Rozenpriëelstraat 35rood. Linden (C T van der), meubelmaker, Luitensteeg 13. Linden (D J van der), Lange Hofstraat 15. Linden Jr. (D J van der), beddenmaker, Oranjestraat 77. Linden (E E van der), commissionnair in effecten, Ripperdapark 11. Linden (Florus van der), Kenaupark 15. Linden (F H van der), bode, Ripperdasteeg 6e. Linden (G van der), werkvrouw, De-Witstraat 38. Linden (G van der), werkvrouw, De-Witstraat 43. Linden (G C van der), winkelier, Teylerstraat 2. Linden (M van der), kuiper, Leidschestraat 123. Linden (M van der), werkman, Heerensingel 23e. Linden (M G van der), metaaldraaier, Heerensingel 121. Linden (N van der), bloemistknecht, Camphuijsstraat 24. Linden (P van der), werkman, V arkenmarktsteeg 3. Linden (P van der), winkelchef, Kleine Houtstraat 55. Linden (P J van der), Oranjestraat 87rood. Linden (Th. van der), instituteur, Kenaupark 33. Linden (W van der), broodslijter. Heerensingel 129l. Linden Co. (Van der),commissionnairs in effecten, Warmoesstr. 17. Linden Tol (dr. W van), arts, Kruisweg 61. Linden van den Heuvel! (Van) (Zie Heuvell.) Lindenaar (C), wink in kruideniers- en gruttersw., Frankestr. 51. Lindenberg (J), militair-schrijver, Schoterweg, Cavaleriekazerne 14. Lindheim (F von). ambtenaar H. IJ.S. M., Kinderhuisvest 45rood. Lindo, geb. Nijhoff (mevr. wed. J), Kleine Houtweg 73a. Lingeman (mevr. wed. A), Plein 34. Lingeman (mevr. wed. H F), Wilsonplein 21. Lingeman (J), timmerman, Nadorstlaan zijweg A 3. Lingen, geb. Noë (mevr. wed. H H van der), Leidsche Vaart 112. Lingg (A), smid, Zuidpolderstraat 97. Lingg (J), smid, Drossestraat 1. Linke (H), lichtdrukker, Nassaulaan 11. Links (M), timmerman, Meesterjoostenlaan 5. Linschoten (douair. D C A Strick van), Parklaan 47. Linteloo (mej. J), strijkster, Begijnhof 15rood. Linteloo (mej. M te), Warmoesstraat 23h. Linthorst (G J), werkman, Bolwerkslaan 5a. Lintveld (wed. G J), naaister, Jacobijnestraat 27. Lippits (F E), winkelierster in korsetten, Spekstraat 3. Lippits (Jan W), winkelier in hoeden en petten, Groote Houtstr. 27.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 209