187 Luderhoff (J I), winkelier in scharen en messen, instrumentslijper, Zijlstraat 79. Luenen, geb. Kervel (mevr. wed. C van), Dreef 2. Lugt (H N J), Wagenweg 5a. Lugt (M), lid der firma Lugt Co., kassiers en commissionnairs in effecten, Gedempte Oude Gracht 45a. Lugt it Co., kassiers en commissionnairs In effec ten en assurantiën, Gedempte Oude Kracht 15a. Lugt (G de), Klein Heiligland ROa. Lugt (G D de), linnennaaister, Gedempte Yoldersgracht 7. Lugt (H de), assistent-opzichter H. IJ. S. M., Burgwal 7. Lugt (H de), mr. smid, Brouwersstraat 15. Lugt (J de), Papentorenvest 64. Lugt (P de), mr. timmerman, aanspreker en lijkbez., Oranjestraat 2'. Lugten (mevr. J G), Pieter-Kiesstraat 59rood. Lugthart (wed. H), Witte-Heerensteeg 2t I. Lugthart (mej. M), Nieuwe Gracht 2o. Lugtig (C), smid, Teylerstraat 42. Luikel (F), kruideniersbediende, Kleine Houtstraat 82. Luikel (L), metselaar, Nieuwe-Kerksplein 14. Luiken (wed. A), Doelstraat 27b. Luiten (H), werkman, Oude Weg 3. Luiten (J), schilder, Voortingstraat 57- Luiting (D), winkelier, Zuiderstraat 29. Luiting (wed. J), Korte Houtstraat llrood. Luiting (P J), meubelmaker, Saenredamstraat 60. Luiting (P J), schilder, Oranjestraat 36. Luiting (P J), behanger en stoffeerder, Oranjestraat 36. Luitingh (A J), koster der Groote Kerk, Oude Groenmarkt 23. Lunenburg (Chr.), sigarenfabrikant, Paarlaar- steeg 3. Lunenburg (A van), smid, Lange Heerenvest 50. Lunenburg (G van), ijzerdraaier, Lange Heerenvest 52. Lunenburg (G van), timmerman, Bakkerstraat 6. Lunenburg Gz. (G v.), koopm in aardappelen, Spaarnwouderstr. 27. Lunenburg (G H vaa), handelaar in aardappelen en groenten, Gedempte Voldersgracht 10. Lunenburg (H van), aardapp.- en brandstoffenbandel, Smedestr. 28. Lunenburg (mej. H van), concierge hofje «Twaalf Apostelen/», Gedempte Voldersgracht 211 Lunenburg (H H van), depothouder der firma Verkruijsen De Lange, Zijlstraat 81. Lunenburg (wed J van), Houtmarkt 15. Lunenburg (J C van), zandschipper, Voortingstraat 41. Lunenburg, geb. Beaufort (wed. J J van), Buijchaverstraat 6rood. Lunow (C F), photograaf, Groote Houtstraat 120. Lunteren (C van), wagenmaker, Rozenpriëelstraat 69.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 215