190 Maas (A W), coiffeur, Kruisweg 46. Maas (C A), Kleine Houtweg Slrood. Maas (F T), mr. timmerman, Korte Heerenstraat 21rood. Maas (G), aard werker, Gastliuislaan 28. Maas (G W), magazijn van dames-en kinderhoeden, Zijlstraat 95. Maas (H J), koetsier, Korte Wijngaardstraat 8. Maas (J), werkman, Oranjeboomstraat 36. Maas (J), Tuinstraat 3. Maas (J), melkslijter, Regulierstraat 36. Maas (J), boekbinder, Berckheijdestraat zijweg A 32. Maas (Joh.), winkelier en sigarenfabrikant, Groote Markt 14. Maas (firma wed. J), kantoor voor plaatsvervangers en nummer- verwisselaars, Jansstraat 73. Maas (J C), smid, Palmstraat 25rood. Maas (J P), beeldhouwer, Spaarne 90. Maas (P), Schotersingel 2. Maas (P A), Ruijchaverstraat 2b. Maas (P Th.), grof-, hoef-, rijtuig- en kachel^jnid, Spaarnw.str. 140. Maas (R), Kruisweg 34. Maas (wed. W), Gedempte Oude Gracht 12. Maas (W A), smid, Oranjeboomstraat 16. Maas Van Loon, in lingerieën en mode-artikelen, Anegang 36. Maas (A van), stoffeerder, Rollandstraat 30. Maas (O G van), handelaar in specerijen, Pieter-Kiesstraat 32. Maas (D van), schildersknecht, Begijnesteeg 2. Maas (F van), muziekonderwijzeres, Gedempte Oude Gracht 99. Maas (H van), mattenmakker, Burretstraat 8. Maas (HOM van), kantoorbediende, Gierstraat 77. Maas (J van), Harmenjansweg 69. Maas (J van), winkelier in boter, kaas enz., Ursulasteeg 9. Maas (J van), werkman, Nieuwelandje 10 Maas (J J van), koopman en fabrikant van snippers en sukade, Korte Spaarne 15. Maas (K F van), heel- en verloskundige, Ged. Oude Gracht 99. Maas Jr. (K F van), muziekonderwijzer, Nassaulaan 20. Maas (WH van), metselaar, Ripperdasteeg 2c Maas W H van), wink, in kruid.- en gruttersw., Kennemerplein 14. Maas (W H van), schilder, Tulpenstraat 21rood. Maas (wed. W H van), Witte-Heerensteeg 16h. Maas (A van der), boekhouder, Rozenlaantje 2rood. Maasen (A), machinist H. IJ. S. M., Regulierstraat 9. Maaskant (H), timmerman, Oranjestraat 3a. Maaswinkel (wed. A van), firma A van Maaswinkel, wagenmaker, Spaarnwouderstraat 89. Maaswinkel (E van), kostuumnaaister, Ostadestraat 5rood. Maaswinkel (J van), onderwijzer, Ostadestraat 5rood. Maaswinkel (Z van), Kruisstraat 40rood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 218