198 Mes (wed. M), Lange Heerenstraat 25. Mes (P), Schachelstraat 20. Mes (C ter), bloemistknecht, Westerstraat 19. Met Meijlink (firma), boek- en steendrukkers en kantoor boekhandelaars, Lange Begijnestraat 20. Metelerkamp (M C P M), directrice Haarlemsche Kookschool, Sophiastraat 14. Metsch (J C), koopman, Kinderhuisvest 5. Metselaar (A P), sigarenmaker, Oostindisch Vaartje 28. Metselaar (B), agent van politie 3e kl., Brouwersvaart zijweg B 53. Metselaar (wed. B) Jacobstraat 17. Metselaar (J), gemeente-werk man, Veerpolder 21. Metselaar (J), werkman, Leidschedwarsstraat 32a. Metselaar (J), sigarenmaker en winkelier, Ged. Oude Gracht 17. Metselaar (P), tafelbediende en concierge, Korte Wijngaardstr. 12. Metten (P H G), koopman, Romolenstraat 2. Mettes (W), hofmeester, Bakenessera-racht 1. Metz (D), stalhoudersknecht, Ruijsdaelstraat 9rood. Metz (D), werkman, Romolenstraat 17. Metz (H J), schoenmaker, Lange Wijngaardstraat 18rood. Metz (J), Vrouwestse» boven. Metz (mevr. wed. J M), Nieuwe Gracht 88. Metz (W), smid, Bannesteeg 10b. Metz (W M A), Nieuwe Gracht 88. Meulen (A van der), stukadoor, B ouwersstraat 108. Meulen (C G van der), direct Amsterd. Hvpotheekb Florapark 32. Meulen (H C van der). Leidschestraat 44rood. Meulen (K van der), Kampersingel 34. Meulen (P van der), werkman, Lange Raamstraat 29c. Meulen (S R A van der), gep. luit.-kol der cav., Nieuwe Gracht 5a. Meulen (W van der), zadelmaker, Esschilderstraat 21. Meulen (W A J van der), gep geweermaker. Lange Heerenstr. 24. Meulen, geb. H C Cornelissen (wed. W F van der), strijkster, Leidschestraat 108. Meulenaarsgraaf (K N van), draaier, Leliestraat 42. Meulenhof (mevr. J G), Baanlaan 3. Meure (P H), bloemistknecht. Meesterjoostenlaan 21. Meurs Rz. (J), dir. weeshuis der Doopsgezinden, Kl. Houtweg 18. Meurs (C van), werkman, Oraojeboomstraat 6. Meurs (mr. C H van), advocaat en procureur, Kenaupark 25. Meurs (mej. E van), Baan 3a Meurs (G van), landbouwer, Dijkstraat 10. Meurs (H) van), winkelier, Brouwersvaart 120. Meurs (J van), werkman, Nieuwe Spaarnwouderstraat 13. Meurs (mej. J van), Baan 3a. Meursing Co. (H), filiaal der Phoenix-brouwerij, Anthonie- straat 10.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 226