217 Nolthenius, geb. Swavir.g (mevr. wed. B C), Ruijchaverstraat 11. Nolthenius (J A J), inspecteur van politie, Ruijchaverstraat 3. Noltir.g (G), koetsier, Tuinlaantje 2c. Nolting (W D), koopman in lakens en modestoffen, kleermaker, Gedempte Oude Gracht 63. Nonnekes (J), mr. metselaar, Gedempte Onde Gracht 21. Nonnekes, geb. Yeen, winkelierster in garen, band enz., Gedempte Oude Gracht 21. Noord, geh. Vogels (mej A C van), Botermarkt 20. Noord (A M van), schilder, Oranjeboomstraat 149. Noorda (P), bakkersknecht, Scheepmakersdijk 24. Noordanus (G J), kleermaker, Nieuw Heiligland 15. Noordt (A van), schoen- en laarzenmaker, Saenredamstraat 27. Noordt (L van), werkman, Nauwe Appelaarsteeg 14. Noordt (L A van), schilder, Korte Houtstraat 7a. Noorduin (A van), werkman, Amsterdamstraat 3h. Noorduin (wed. J van), dames-kleedermaakster, Ridderstraat 46. Noorman (E H), winkelier. Nassaulaan 60. Noortman (C), werkman, Nieuw Heideland 1. Noortman (K), mandenmaker, Brouwersstraat 125. Nooten Jr. (mr. N E van), Kenaupark 26. Nopol (M J), winkelier en koopman in manufact., Gr. Heiligl. 25. Norde (G van), timmerman, Voorzorgstraat 49. Norde (L van), smid, Asterstraat 7. Norde (L J van), fabriekswerker, Korte Heerenstraat 13. Norde (P van), fabriekswerker, Korte Zijlstraat 12c. Norden (B van), smid, Asterstraat 20. Norden (C van), werkman, Zuidpolderstraat 46. Norden (H van), smid en wagenmaker, Tulpenstraat 34. Norden (J van), koper- en blikslager, Leidschestraat 10b. Norden (J U van), mr scboen-en laarzenmaker, De-Haasstraat 15. Norden (L J van), smid, Kenaustraat *a. Norden (M van), koperslager, Vooruitgangstraat 132. Norden (W B van), hovenier, Bakkerstraat 20rood. Norden (W B van), hovenier en bloemkweeker, Z.-Buitensp. 110. Nordholt (H), apothekersbediende, Koksteeg 5. Nöteboom (C), letterzetter, Berckheijdestraat zijweg A 34. Nöteboom (C), wagenmaker, Schoterstraat 13. Nout (mej. J), Zijlvest 27. Nouwland (C van den), zadelmaker, Vooruitgangstraat 1. Nouwland (wed. H van den), Jan-Steenstraat 10 Nouwland (N van den), tapper, Korte Begijnestraat 1. Nutteren, geh. J M O v. d Speek Obrien (mevr. Van), Zijlweg 3a, Nu mans (A), gep. luitenant-kolonel O.-I. leger, Wilhelminastr. 34. Nunen (A van), schilder, Lange Annastraat 44. Nunen (J van), timmerman, Brouwersstraat 98. Nunnink (H), timmerman, Oude Weg 23.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 245