281 Staal (D L), winkelier In feestartikelen en luxe- papleien, Smedestraat 26. Staal (J), Papentorenvest 8. Staal (J J N), winkelier, Ostadestraat 8. Staal (F F), café-killaid met grooten speeltuin, Saenredamstraat 2. Staal (W M), Parklaan 16. Slaalw aterhronnen (Maatschappij tot expl. van), Frtderikspark 14. Staats (J), bloemistknecht, Delllstraat ïSrood. Stad (C van der), mr. smid, Pieter-Kiesstraat 7f. Werkplaats: Lange Annastraat 16. Stad (mej. H van der), Tuinlaantje 4rood. Stad, geb. Donker (J van der), Groote Houtstraat 98. Stad (P van der), poelier en veehandelaar, Kleine Houtstraat 136. Stade (wed. J W), Kleine Houtstraat 121 rood. Stade (G van), wasch- en strijkinrichting, Zuider-Buitenspaarne 30. Stade (J C van), smid, Hagestraat 7rood. Stades (N P), leeraar aan het gjmnasium, Florapark 5. Stadt (J), Vrouwesteeg 6. Stadt (A J A van de), klerk H. IJ. S. M., Ged. Oude Gracht 128. Stam (C), pakhuisknecht, Ravensteeg 10 Stam (F), mr. varkensslachter, firma J J Rooijers, Barteljorisstr. 38. Stam (J), werkman, Leidsche Vaart ISa. Stam (J B), Zijlstraat 62riod. Stam (J P), sigarenhandelaar, Zijlstraat 52. Stam (L), werkman, Rozemarijnsteeg 14. Stam (P), werkman, Zuidpolderstraat 24. Stam Pz. (S), confiseur-patissier, Kruisstraat 37. Stammers (A J), schoenmaker, Burgwal 81 rood. Stammers (A J), kleermaker, Ceciliasteeg 6. Stammers (C), kleermaker, Burgwal 8Jrood. Stammers, geb. Koks (wed. G), Kinderhuisstraat 11b. Stammers (J), Leliestraat 6. Stammers (wed. J B), Wijde Appelaarsteeg 11. Stammes (J), schilder, IN oorder-Schoolsteeg f c. Stammeijer (J G), handelaar in granen en fourages, winkelier in kruideniers- en grutterswaren, balletjesfabrikant, Spaarne 35. Stammeijer (J H), Spaarne 33rood. Stap (J M), boek- en muziekhandelaar, Groote Houtstraat 63. Stapal (S), winkelier in groenten, Brouwersvaart zijweg B 44. Staphorst (C), gasfitter, Uranjeboomstraat 89rood. Staphorst (J H), gasfitter, Brouwersstraat 87. Staphorst (L P), schilder, Berckheijdestraat zijweg A 6. Staphorst (W A), kleermaker en winkelier, Asterstraat 23. Staphorst Jr. (W A), kleermaker, Wagenweg 8. Staphorst (wed. W Oranjestraat 98. Stappers (H T), winkelier, Kleine Houtstraat llürood.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 309