T. 291 Swart (W), hoofd van de 2de school der Vereenigde Doops gezinde Gemeente, Coornhertstraat 9. Swart (W), timmerman, Gortesteeg 8. Swart (J P de), timmerman, Van-Marumstraat 37. Swart (P J de), houtkoopersknecht, Rozenpriƫelstraat 56rood. Swaitbol (H C), Gasthuissingel 14. Swarts (S), werkman, Harmenjansweg 57n. Sweeris (J), gep. mr. blokmaker bij de marine, Leidschestraat 112. Sweers (A), landbouwer, Bleekerstraat 3d. Sweers (E W), Raamsingel 36. Sweers (J J), melkverkooper, Saenredamstraat 44. Sweerts, geb. J Beaufort (wed. A), Ruijchaverstraat 6rood. Sweerts (A C), koopman, winkelier in kruideniers- en grutters waren, Kleine Houtstraat 1. Sweerts (E P), schoenen- en laarzenmagazijn, Lange Veerstraat 19. Sweerts (H N), sigarenfabrikant, Lange Veerstraat 21. Sweerts (J A), grossier, winkelier in kruideniers- en grutters waren, Zijlstraat 65. Sweerts (S L), Lange Veerstraat 19. Sweerts de Landas (D M L baron), gep. controleur over de vervaardiging der postzegels enz., Ripperdapark 2S. Swelheim (H), winkelbediende, Spaarne 57. Swemer (N K), Leidsche Vaart 58. Swenneker (H), stoker, Romolenstiaat 8. Swens (D A), apotheker en drogist, Groote Houtstraat 141. Switser (W), smid, Harmenjansweg 53. Sijbrandi (mevr. wed. dr. N D), Ripperdapark 26. Sijmons (J), bankwerker, Amsterdamstraat 3a. Sijnen (mej. G), Warmoesstraat 23d. Sijp (D van), besteller op Amsterdam, Korte Heerenstraat 26rood. Slijp (W van), Barendsestraat 2a. Sypensteijn (P), Zijlweg 57. Sijpesteijn (G J), timmerman, Brouwersvaart zijweg B 29. Tack, geb. Pierscn (mevr. wed. S E), Prans-IIalsplein P. Taconis (T P), zeepfabrikant, Gedempte Oude Gracht 39. Tadema (J C), Krocht 12. Tadema (J K), uitgever en boekdrukker, firma de erven P Bohn, Gedempte Oude Gracht 91. Taekema (K), middernachtzendeling, Nieuwe-Kerksplein 19. Tak (mr A), ambtenaar openbaar ministerie, Prans-Halsplein 4. Takes (wed. J), Barrevoetestraat 4d. Takes (W C), draaier, A -L.-Dyserinckstraat 37. Takken (H), mr. smid en reparateur van rijwielen, Parklaan 52. Takken (P), kaaskoopersknecht, Bakenessergracht HOrood. Takken (P), werkman, OraDjeboomstraat 188.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 319