299 »Trou moet blycken» (Sociëteit), Groote Houtstraat 1. Troupin (Y H J), steenhouwer, Koudenhorn 76. Truijens (J), schilder, Klein Heiligland 85rood. Tubergen (A H van), apotheker, Groote Houtstraat 155. Tubergen Jr. (C G van), bloemist en zaadhand., Olieslagerslaan Ia. Tubergen (M J van), bloemist en zaadhandelaar, Olieslagerslaan Ia. Tubergen Co. (Van), fabr. van mineraalwater, Rozenstraat 11. Tuerenhout (F A V W H van), gep. generaal-majoor, militie- commissaris 2e district, Schotersingel 117b. Tuinman (J), werkman, Kerkhofstraat 29d. Tulleken (A), koffiehuiskouder, Parklaan 64. Tulp (P C), timmerman, Nieuwe Kruisstraat 13rood. Turkenburg (J), timmerman, Amsterdamsche Vaart 14. Turkstra (J), bakkersknecht, Burgwal 67rood. Turnhout (H W van), mr. schoenmaker, Riviervischmarkt 19rood. Tushuizen (M H), Schachelstraat 41 rood. Tuijl Schuitemaker. (Zie Schuitem&ker.) Tuijll (A W F van), werkman, Camphuijsstraat 9. Tuijn (J), conducteur H. T. M., Oranjeboomstraat 44. Tuijn (wed. J), Rozenstraat 6. Tuijn (K), schilder, Leidschestraat 113. Tuijn (P), onderwijzer, Rozenstraat 6. Tuijnman (L), ambtenaar, Kampervest 17. Tuijtel, geb. Boeree (B), dames-kleermaakster, Nieuwe-Kerksplein 2. Tuijtel (J G), leeraar middelbaar onderwijs,' Bloemhofstraat 7. Tuijtel (P), letterzetter, Nieuwe-Kerksplein 2. Tuyll van Serooskerken. (Zie Serooskerken.) Tuymelaar, geb. Blom (mevr. wed. C T), Nieuwe Gracht 51. Tuymelaar (J), candidaat-notaris, Koningstraat 6. Tweekuijzen (W), bloemist, Zijlweg 12. Twisk (wed. E), Koudenhorn 74. Twist (mevr. wed. mr. A J Duijmaer van), Donkere Spaarne 56. Twisterling (H W), koetsier, Twijnderslaan 27. Twuiver (G van), melkslijter, Koksteeg 19. Twuijver (J van), werkman, Heerensingel 37i. Tijdgaat (K A), metselaar, Bakkerstraat 23. Tijdgaat (P), metselaar en stukadoor, Groote Houtstraat 144dd. Tijken (G N), goudsmid en graveur, Breestraat 14. Tijken (M), winkeljuffrouw, Groote Houtstraat 72. Tijlekens (L), Oranjestraat 4. Tijm (J), onderwijzer, Schachelstraat 16. Tijmann (A), naaister, Spaarnwouderstraat 86. Tijsse (H M), bloemkweeker, Wagenweg Ie. Tijsseling (A), huisknecht, Gedempte Raamgracht 13b Tijsseling (M W), timmerman, Brouwersvaart zijweg B 52. Tijssen (J), koek- en banketbakker, Botermarkt 3. Tijssen (J C), handelaar in aardappelen, Lange Margarethastraat 10.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 327