O AGGER MAN, Kleine Houtstraat 7, Hoofddepot der Heineken's Bierbrouwerij-Maatschappij. Handel in Binnen- en Buitenlandsche Bieren, "Wijnen en Vruchtensappen. Natuurlijke Bronwateren voor Medicinaal gebruik en Tafeldrank. 8 Baars (H A), smid, Korte Hofstraat 9c. Baars (H P), A.-L.-Dyserincl< straat 37. Baars (J), sigarenmaker, Gedempte Voldersgracht 19a. Baars (J), smid, Nauwe Geldeloozepad 25. Baars (J), werkman, Noorder-Schoolsteeg 13rood. Baars (P den), onderwijzer, Nassaustraat 17rood. Baarslag (wed. J), Botermarkt 9c. Baart (A), conducteur H. IJ. S. M., Saenredamstraat 35rood. Baart (E), boekhouder, Jansweg 31. Baartwijk (W van), machine-bankwerker, Heerensingel 103. Baas (A), schoenmaker, Camphuijsstraat 12. Baas (D), metselaar, Zuidpolderstraat 13. Baas (P), mr. steenhouwer, Wilsonplein 6. Baas (J), schipper, Haarlemmerliedestraat 19. Baas (P), studadoor, Voorzorgstraat 56. Baas Az. (R), directeur der Alg. Noordh. verzekeringm. tot uit- keering bij overlijden, Gedempte Oude Gracht 51. Baaten (A), opperman, Rollandstraat 45. Baaten (J H), manufacturier, Gioote Houtstraat 40. Baaij (C), stoffeerder, Korte Houtstraat 7rood. Baaij (W), behanger, Spaarnwouderstraat 44rood. Bac (W ATuinlaantje 2 i Bach (F de), steenhouwer, Frankestraat 40. Bachmann (wed. J), handelaarster in brandstoffen, Frans-Halsstr. 61 Bachmann (W J), mr. schoen- en laarzenmaker, Nassaulaan 34. Badon Ghijben (W), majoor, eerstaanw. ingenieur, Wilhelmina- straat 53. Baerle (mevr. wed. A van), Kruisweg 57rood. Baerts (mej. W C), Ripperdapark 6. Baggerman (C), timmerman, Lange Annastraat 19. Baggerman (C), timmerman, Van-Marumstraat 65. Baggerman (J C), koopman in groenten, Popelingstraat 2. Baggerman (wed. N), Jansweg 39 ij. Baggerman (P), Kleine Houtweg 3. Baggerman (P H), handelaar in binnen- en buitenlandsche bieren, wijnen en natuurlijke bronwateren, Kleine Houtstraat 7. STAALWATER Wilhelmina-Bron", Haarlem.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 36