843 Wrunnik (G van), werkman, Korte Lakenstraat 14. Wunnik (G van), werkman, Nassanlaan 51rood. Wunnik (P J van), koetsier, Bakkerstraat lrood. W us ten (wed. A van der), Klein Heiligland 9a. Wijbenga (A), inspecteur van politie 2e klasse, Raaks 17. Wijck (jhr. C C van der), oud-zeeofficier, Nieuwe Gracht 96. Wijde (J van der), huisschilder, Nieuwe Kruisstraat 11a. Wijdeman (A P), mr. kleermaker, Anthoniestraat 67. Wijdeman (H B), zadelmaker en winkelier, Anthoniestraat 40. Wijdeman (H C), kleermaker en lijkbezorger, Anthoniestraat 42. Wijdeman (J B T), winkelier in manufacturen, Anthoniestraat 50. Wij dom (wed. A), Korte Wolstraat 5. Wijdoogen (A C), winkelierster, Jansstraat 20. Wijdoogen (A W P), horlogemaker, Kleine Houtstraat 115. Wijdoogen (G A C), oppasser, Gedempte Oude Gracht 95rood. Wijdoogen Jr. (G A C), beambte aan het belastingkantoor, Ged. Oude Gracht 95rood. Wijdoogen (J), letterzetter, Wijde Geldeloozepad 12. Wijers (C B), mr. timmerman, De-Clercqstraat 97. Wijga (A), naai-juffr. in het Doopsgez. weeshuis, KI. Houtweg 18. Wijgel (A), kellner, Kruisweg 26rood. Wijk (C J van), gevangenbewaarder, Rollandstraat 40. Wijk (C P van), Zijlweg 87. Wijk (G van), winkelbediende, Koningstraat 27- Wijk (mevr. Gerth van), Leidsche Vaart 74. Wijk (wed. H van), Kleine Houtweg 85d. Wijk (J van), handelaar in brandstoffen, Spoorwegstraat 18. WTijk (J H van), smid, Zomervaart 12c. Wijk (W van), werkman, Camphuijsstraat 14. WTijker (A), werkman, Vooruitgangstraat 57. Wijkhuizen (A), koopm. in groenten, fruit en aardapp., Prankestr. 8. Wijkhuizen (A), gepens. militair, Wouwermanstraat 6. Wijkhuizen (A), winkelier in fruit en groenten, Barendsestraat 26. Wijkhuizen (A), pakhuisknecht, Minnebroedersteeg 17. Wijkhuizen (A), werkn—n, Palmstraat 9p. Wijkhuizen (A), petroleumventer, Kinderhuissingel 62l. Wijkhuizen (C D), varkensslacbter, Schachelstraat 5. Wijkhuizen Dz. (C D), vleeschhouwer, Bssenstraat 33. Wijkhuizen (D), koopman in groenten, Gedempte Oude Gracht 32. Wijkhuizen (D), koffiehuisbouder, Jacobijnestraat 6. Wijkhuizen (D), Esschilderstraat 23. Wijkhuizen Jr. (D), koopman in groenten, Groenendaalsteeg 14. Wijkhuizen (G), koopman in groenten, Heerensingel 129e. Wijkhuizen (G J), steenhouwer, Beeksteeg 2. Wijkhuizen (H). Groote Houtstraat 144q Wijkhuizen (mej. H), Witte-Heerensteeg 35. Wijkhuizen (H W), agent van politie, Brouwersstraat 88.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 371