23 Biggelaar (L G van de), timmerman, Barendsestraat 35. Bilderbeek (A M van), winkelier in hoeden en petten, i'ranke- straat 31. Bilderbeek (B van), sigarenfabrikant, Stationsplein 8. Bilderbeek (C E van), beambte H. IJ. S. M., Rozenlaantje "rood. Bilderbeek (E A van), onderwijzer, Kleine Houtstraat 11srood. Bilderbeek (wed. E C van), Zuiderstraat 12 o. Bilderbeek (wed. G van), mangelvrouw, Schackelstraat 48. Bilderbeek (G J van), tafelbediende, Zijlstraat ltrood. Bilderbeek (H van), koetsier, Korte Heerenstraat 15. Bilderbeek (mej. H van), Erankestraat 19. Bilderbeek (H C van), kruideniersknecht, Gortesteeg 10. Bilderbeek (wed. H C van), winkelierster, Bakenessergracht 52. Bilderbeek (H H van), lijkbezorger, Nieuwe Kruisstraat 9. Bilderbeek Jr. (H H van), ledekant- en kamerbehanger, aanspre ker en bode der Haarl. Hulpbauk, Gedempte Raamgracht 15. Bilderbeek (J van), zadelmaker, Amsteidamstraat 6. Bilderbeek (J van), opzichter gasfabriek voor de publieke ver lichting, Roosveldstraat 23. Bilderbeek (J H van), smid, Van-Marumstraat 51. Bilderbeek Cz (J H van), koetsier, Korte Heerenstraat 19. Bilderbeek (J W van), commies ter gemeente-secretarie, Gast huissingel 2rood. Bilderbeek (mej. M van), Burgwal 30. Bilderbeek (N van), voermansknecht, Burgwal 28. Bilderbeek (W H van), stoker, Bakkerstraat 18a. Bilkes (mej. E), Klerksteeg 2a rood. Bilt (W P van der), smid, De-Clercqstraat 129. Binger (M H), lid der firma Emrik Binger, steendrukkers, Nieuwe Gracht 57. Binnenkamp (D), kuiper, Beeksteeg 8c. Bitter, geb be Lugt (wed. H), Zuiderstraat 12m. Bitter (P C), assistent der posterijen, Nieuwe-Kerksplein 6rood. Blaaderen (fi van), vervener, Kenaupark 27. Blaas (J W), beambte H. IJ. S. M., Berckheijdestr. zijweg A 50. Blaaser (H J de), smid, Peuzelaarsteeg fi. Blaauw Aldertzn. (A), koffiehuishouder, Damstraat 6. Blaauw (mej. E J), Spijkermanslaan Irood. Blaauw (C de), commissionnair en assurantiebezorger, Lange Lakenstraat 15. Blaauw (J de), timmerman, Bakkerstraat 38. Blaauw Sonnevelt v. d Bergh (J M C), Sophiastraat 2b. Blaauwbeen fmej. G A), Wagenweg 19. Blad (A E L), onderwijzer, Gedempte Raamgracht 29. Blad (A S), onderwijzeres, Gedempte Raamgracht 29. Blad (J), winkelier in muziek-instrumenten, KI. Houtstr. 105. Blad (L), timmerman en aannemer, Nieuwe-Kerksplein 24.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 51