36 Bosch (C), smid, Wijde Appelaarsteeg 3b. Bosch (D), hovenier, Asterstraat 24. Bosch (D), loopknecht, Bakkumstraat 12. Bosch (D), werkman, Kerkhofstraat 2Sh. Bosch (D), hovenier, De-Keijstraat 12. Bosch (H), werkman, Hannenjansweg 81b. Bosch (J W), bloemistknecht, Anthoniestraat 46rood. Bosch (K), koopman, Kamperstraat 2o. Bosch (P J), winkelier in sigaren, Lange Raamstraat 4. Bosch (W), handelaar in rijwielen, De-Keijstraat 12. Bosch (W), Lange Veerstraat 4. Bosch (wed. W), Lange Molenstraat 38rood. Bosch (C W ten), mr. schoen- en laarzenmaker, Kerkstraat 2. Bosch (J ten), pakhuisknecht, Leidschedwarsstraat 21. Bosch (L ten), loodgieter, Oranjestraat 182. Bosch (N ten), smid, Assendelverlaan 1. Bosch (A van den), le-luitenant-kwartiermeester, Jansstraat 5. Bosch (A van den), smid, Nassaulaan 50. Bosch (wed. F van den), Witte-tLeerensteeg 16b. Bosch (H van den), mr. vleeschh. en varkenssl., Ursulasteeg 2. Bosch (J van den), expediteur op Amsterdam, Ridderstraat 4. Bosch (J van den), gemeentebode, Lange Annastraat 39. Bosch (J van den), smid, Heerensingel 123. Bosch (J van den), meubelmaker, Lange Heerenstraat 38. Bosch (J A van den), rijksveldwachter, Kinderhuissingel 62d. Bosch (wed. M van den), Gedempte Raamgracht 68. Bosch (S van den), timmerman, Leidschestraat 114. Bosch (W van den), opz der begraafplaatsen, Schoterweg 55. Bosch (wed. W van den), Koudenhorn 50. Bosch (W B van den), luitenant-kolonel, Donkere Spaarne 28. Boshouwers (J C H), Nassauplein 1. Boshouwers (mevr. wed. S H), Schotersingel 61. Bosma (D), brievenbesteller, Voortingstraat 34a. Bosma (F), graveur, Rustenburgerlaan 39. Bosma (H), graveur, Groot Heiligland 7. Bosman (A), varkensslachter en handelaar in boter, kaas en eieren Spaarnwouderstraat 48. Bosman (F), kleermaker, Barendsestraat 40. Bosman (G), werkman, Bannesteeg 13. Bosman (H C), smid, Fabriciusstraat 16. Bosman (H M), katoendrukker, Leidsche Yaart 28 i Bosman (J B), pakhuisknecht, Leidschedwarsstraat 32at. Bosman (J M), Lange Raamstraat 12. Bosman (K), kunstdraaier, Doelstraat 50. Bosman (R), kleermaker en lijkbezorger, Barendsestraat 46. Bosman (W), winkelier in schoenen en laarzen, Anthonie straat 75.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 64