39 Boss (P), timmerman, Kampersingel 60 I. Bra (P de), koperslager, Burgwal 37rood. Braaf (W), uitdrager, Spaarnwouderstraat 101. Braakenburg (D A), ambtenaar bij den gemeente-ontvanger, Pieter-Kiesstraat lrood. Braakenburg (D A), Jansweg 51. Braakenburg (J), koetsier, De-Witstraat 18. Braakenburg (J), seinwachter IJ. S. M, Roosveldstraat 9. Braakenburg (J A), scheepswerker, Yrouwesteeg 17. Braakenburg (J C), kantoorbediende, Kleine Houtstraat 56. Braakenburg (K J), sahoen- en laarzenm., Korte Begijnestraat 13. Braakenburg (L J), Kruisweg 5. Braakenburg (N H), winkelier in parasols en parapluies. Lange Veerstraat 43. Braakenburg (gez.), firma D A Giithschmidt, in lingerieën, nou- veauté's en kindergoederen, Barteljorisstraat 8. Braakman (H W H), brood-, koek-en banketbakker, Damstraat 13. Braakman (J C), mr. spekslager, Jacobijnestraat 5. Braai (C de), timmermaD, Ruijsdaelstraat 33. Braai (K de), kweekeling, Gedempte Raamgracht 31 rood. Braai (M de), scheepmakersknecht, Pabriciusstraat 22. Braam (Henri W), koopman en winkelier, Anegang 14. Braasem (J), werkman, Leidschetsraat 43. Braaije (W), timmerman, Amsterdamstraat 29. Braber (wed. A M de), Spaarne lOrood. Braber (B de), winkelier, Lange Margarethastraat 42. Braber (H de), koetsier, Lange Molenstraat 36. Braber (wed. H de), Ursulasteeg 13. Braber Jr. (J de), beddenmaker, Ursulasteeg 10l. Bragt (S van), boterwerker, Klei Heiligland 2. Bragt (S van), werkman, Brouwersvaart zijweg A 44. „Brake (B G ter), Wilhelminastraat 30. Brakel (A), zadelmaker, Van-Marumstraat 65. Brakel (A), agent levensverzekering, Papentorenvest 58. Brakel Jr. (A), timmerman, Gedempte Oude Gracht 52. Brakel Rzn. (A), kleermaker, Klein Heiligland 53rood. Brakel (mej. C M), Koudenhorn 64w. Brakel (H W), kleermaker, Ursulasteeg 11. Brakel (H W), Brouwersvaart 128. Brakel (J H), smid, firma Gebr. Brakel, smeden en loodgieters, Gedempte Zijdgracht 610. Brakel (wed. J H), brooddepothoudster en winkelierster, Ge dempte Voldersgracht 27. Brakel (P H), loodgieter, firma Gebr. Brakel, smeden en lood gieters, Gedempte Zijdgracht 8. Brakel (R), smid, Berekheijdestraat zijweg A 44. Brakel (R), winkelier in gemaakte goederen, Gierstraat 13.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 67