61 Daudeij (Henri), vleeschhouwer. Oude Groenmarkt 18. Daudeij Hz. (H J), vleeschhouwer, Groote Houtstraat 163. Daudeij (H J D). vleeschhouwer, Gedempte Oude Gracht 96. Daudeij (J H), aannemer, Anthoniestraat 63. Daudeij (J J), varkensslager, Groote Houtstraat 131. Daudeij (J P), varkensslachter, Krocht 10. Daudeij (wed. J P), Groote Houtstraat 129. Daudeij Hz. (J W), bloemist, specialiteit in dahlia's, Baan 5a. Daudeij (wed. P), Anthoniestraat 34. Davids, geb. De Haas (wed. J), Gaelstraat 22. Davids (L 3), ambtenaar ter provinciale griffie van Noord- Holland, Pieter-Kiesstraat 59. Davidson (A), tailor, firma E Davidson, Kruisweg 68. Davidson (B), winkelier in heeren- en kinder-kleedingstukken, Anegang 16. Davidson (E), tailor en outfitter, fir. Houtstr. 31. Dazert (E), winkelier in schoenen en laarzen, Koningstraat 9. Decoz (J B), burger- en militairen-kleedermaker, Korte fleerenstr. 3. Deelen (D W H), werkman, Wijde Geldeloozepad 13. Deelen (P J van), bouwkundige, Leidschestraat 7. Deen (H G), werkman, Vooruitgangstraat 96. Deen (J), werkman, Romolenstraat 77. Deenen (A M vanj, werkman, Heerensingel 37c. Deenen (H van), smid, Bolwerkslaan 17. Deenen (H M van), timmerman, Ravensteeg 24. Deenen (P van), timmerman, Zomervaart 18 o. Deenik (dr. A A), gep. ambtenaar, Oranjekade 13. Deenik (mej. W A W), leerares hoogere burgerschool voor meisjes, Oranjekarle 13. Deetman (8 J), magazlfn van heeren- en dames- modeartikelen, Dartel j or Jsstraat 3d. Degenhart(L),ziekenoppasser militairenhospitaal, Kinderhuisstraat 2. Deggeler (O), kantoorbediende, Oranjekade 27. Deinse (mej. L van), Gasthuissingel 20rood. Dekker (A E), loopknecht, Meesterjoostenlaan 2b. Dekker (wed. A E), winkelierster, Koningstraat 54. Dekker (B), werkman, Rozenstraat 51n. Dekker (C), beddenmaker, Drossestraat 19rood. Dekker (C), draaier, Haarlemmerliedestraat 44. Dekker (C J), spoorwegwerker, Zijlweg 15. Dekker (D), bakkersknecht, Rollandstraat 7. Dekker (D), timmerman, Oranjestraat 146. Dekker (D), werkman. Kennemerstraat 4. Dekker (H), loopknecht, Tuinstraat In. Dekker (J), landbouwer, Brouwersstraat 97. Dekker (J), timmerman, Saenredamstraat 51. Dekker (J), bakkersknecht, Delftstraat 11.

Adresboeken Haarlem | 1898 | | pagina 89