Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN.
16
*Andel, C. van smid, Frans Halsstraat 25.
♦Andel, D. van machinist, Nieuwe Kruisstraat 2irood.
♦AndelG. A. van koopmanDonkere Spaarne 38.
♦Andel, J. van smid, Scheepmakersdijk 38.
Andréa, A. lettergieter, Glasblazerstraat 3.
♦Andréa, A. lettergieter, Oranjestraat 23.
*Andréa, A. H. steenhouwer, de Clerqstraat 109.
*Andréa, D. graveur, Leidsche straat 38.
♦AndréaD. vertegenwoordiger lettergieterij Joh. Enschedé Zoon
Pieter Kiesstraat 74.
♦Andréa, D. lettergieterNieuwe Kerksplein 11.
Andréa, H. lettergieter, Scheepmakersdijk 31 rood.
Andréa, H. C. Delftstraat 8rood.
♦Andréa, H. G. horloger en goudsmid, Kamperstraat 15rood.
*Andréa, J. wijnkoopersknecht, Turfsteeg 2a rood.
AndreeG. C. timmerman, Oranjestraat 153.
Andreoli, C. schoorsteenveger, Drossestraat 14c.
Andrega, J. opperman, Burgwal 62.
♦Andriese, P. A. letterzetter, Maarten van Heemskerkstraat 49.
♦AndriessenJ. A. L. Dyserinckstraat 24.
*AndriessenN. H. muziekleeraarBakenessergracht 26a.
Andringa, J. Vooruitgangstraat 84.
Andringa, K. Esschilderstraat 2a rood.
♦Andrist, J. D. Zijlweg 83.
*Anemaet, P. G. A. gepens. kolonel O. I. Leger, Korte Dijk 11.
Anker, H. van den kleermaker, Oranjeboomstraat 46.
Anker, J. van den Kleine Houtstaat 83rood.
*AnkerTh. J. van den bouwkundigeZoetestraat 23rood.
*AnnaertsW. bierbrouwerBakkerstraat 27.
*Annokkee, D. serg.-majoor der infant.Saenredamstr.blok D 2.
AnslijnC. E. Gierstraat 46.
Anslijn, Mej. N. G. in groenten, Papetorenvest 24.
AntenB. E. M. dienstmanGroote Houtstraat 144y.
Anten, W. lantaarnopsteker. Klaverstraat 24.
*Anthonisse, J. werkman, Oost-Indische Kade 50.
♦AntonieJ. ijzergieterSaenredamstraat IQrood.
♦Antonisse, A. J. tuinman, de Rijpstraat 33.
Antonisse, C. boekbinder, Ged. Raamgracht 19e.
♦AntonisseC. D. ambtenaar bjj de gemeentewerkenGaelstraat 53.
Antonisse, D. Groote Houtstraat 144c.
♦Antonisse, D. 'glasslijper, Nieuwe Kerksplein 4.
Antonisse, D. boorder, Linschotenstraat 26rood.
♦Antonisse, D. schilder, Soutmanstraat 7.
Antonisse, G. sigarenmaker, Voortingstraat 12.
Antonisse, H. schildersknecht, Lange Vlamingstraat '28rood.
♦Antonisse Sr.H. J. schilderLange Hofstraat 8.
Antonisse Jr., H. J. timmerman, Lange Hofstraat 8.
♦Antonisse, H. P. werkman, Waldeck Pyrmontstraat 63.
♦Antonisse, J. timmerman, Esschilderstraat 2krood.
Antonisse, Wed. M. naaister, van Marumstraat 31rood.
Antonisse P. schilderKlein Heiligland 58rood.
Antonissen, J. werkman, Lange Wolstraat 11.
AntonissenJ. werkmanGasthuislaan 30.
Apetz, Mej. A. baker, Sophiastraat 35.
♦ApetzJ. controleurZaksteeg 2rood.
Apetz, Wed. J. dé Clercqstraat 90.
♦Apetz, J. D. fabrieksarbeider, Lange Boogaardstraat 7a.
Appelboom, A. smid, Zomervaart 14.
Appelboom, Mej. C. telephoniste, Klokhuisplein 7.
♦AppelboomG. concierge bij de firma Joh. Enschedé Zoon
Klokhuisplein 7.