Th. J. VAN STAVEREN, Bottelarjjei1 Tapperij en Slijterij: SCHOUTENSTEEG 5. Koningstraat 15, Café. Centraal-Apotheek .J. W. FLORIJN. 250 Staveren, J. M. van arts, Mauritsstraat 1. Staveren, M. van Essenstraat 37. Staveren, Wed. N. van mangelvrouw, Groot Heiligland 18. Staveren, Th. J. van koffiehuishouder, Schoutensteeg 5. ♦Staveren, Th. J. van koffiehuishouder, Koningstraat 15. VERTEGENWOORDIGER VOOR Haarlem, Zaandam, Alkmaar en Omstreken ♦Staveren, W. H. van handel in brandstoffen, Bakenessergr, 9. ♦Stavorinus, J. controleur Haarlemsche Brood- en Meelfabriek, Witte Heerensteeg 10rood. Stebel, J. P. Zuider Schoolsteeg 1 boven. Steeden, Wed. H. G. Pieter Kiesstraat 33. Steeg, Mej. A. van der naaister, Nieuwe Kerksplein 7. ♦Steeg, C. van der runder- en varkensslager, Bakkerstraat 17. ♦Steeg, E. v. d. smid, Oranjeboomstraat 123. Steeg, G. v. d. Oranjeboomstraat 123. Steeg, H. v. d. smid, Oude Groenmarkt 9. ♦Steeg, H. v. d. smid, Esschilderstraat 22. ♦Steeg, J. J. van der koopman in brandstoffen, Gasthuisvest 37. ♦Steeg, J. J. van der werkman, Zuidpolderstraat 131. Steelink, Wed. strijkinrichting, Brouwersstraat 14. Steeman, C. arbeider, Kloppersingel 3. Steen, Mej. E. A. Turfmarkt 34b. ♦Steen, C. van kruier, Baljuwslaan lb. ♦Steen, C. J. van varkensslager, Pieter Kiesstraat 2b. ♦Steen, J. van sjouwer, Nieuwe Spaarnwouderstraat 10. Steen, P. van werkman gem.-reinigingKoolsteeg 18. Steen, Mej. C. van der naaister, Lange Begijnestraat 14rood. Steen, Wed. J. van der Lange Begijnestraat 14rood. Steen, J. van der Haarlemmerliedestraat 19. Steenbakker, J. smid, Bannesteeg 17. Steenbeek, G. D. J. loopknecht, Morinnesteeg 7. ♦Steenbergen, A. caféhouder, Koningstraat 46. Steenbergen, W. van Lange Hofstraat Qboven. Steener, B. J. wagenmaker, Vooruitgangstraat 82. ♦Steenhoek, C. Coltermanstraat 8. ♦Steenhoek, M. J. smid, Oranjestraat 49. ♦Steenkamp, J. H. rijtuigmaker, Wolstraat Vtrood. Steenken, C. smid, Burgwal 32. Steenken, C. Koolsteeg 3. SteenkenWed. C. Gasthuislaan 120. Steenken, D. schilder, de Witstraat 10. Steenken, E. smid, Zuidpolderstraat 1. Steenken, H. timmerman, Kerkhofstraat 15. Steenken, J. fabrieksarbeider, Nadorstlaan 8.

Adresboeken Haarlem | 1900 | | pagina 258