Handel in Binnen- en Buitenlandsch Gedistilleerd, Bieren enz. Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 270 *Velthuijsen Sr., G. leeraar bij de gemeente van Z. D. Baptisten, Nieuwe Gracht 36. Velthuijsen, J. bakker, Rustenburgerlaan 15. ♦Velthuijsen, J. C. wagenmaker, de Rijpstraat 1. Velthuijsen, J. M. schilder, Bakenessergracht 4. Velthuijsen, S. koopman en bakker, Spaarnwouderstraat 39. ♦Velthuijsen, A. J. van letterzetter, Kerkstraat 3. Velthuijsen Jr., A. J. van hovenier en bloemkw.Kerkstr. 3. ♦Velthuijsen, C. J. van schilder, Kerkstraat 22rood. Velthuijsen, J. M. van schilder, van Marumstraat 42. Velthuijsen, J. M. J. van schildersknecht, Ged. Raamgracht 58. ♦Velthuijsen, J. S. van timmerman, Nassaulaan 68. Veltkamp, H. poetser H. S. M.Amsterdamstraat 3g. ♦Veltkamp, L. brievenbesteller, Assendel verstraat 48. Veltman, W. L. Kleine Houtweg 59. Velu, Mej. G. H. linnennaaister, Barendsestraat 42. Velzen, W.in melk, boter en kaas, Gasthuislaan 160. Velzen, F. van Spoorwegstraat 14. ♦Velzen, F. L. van Wolstraat 16. Velzen, H. van winkelbediende, Koningstraat 27. Velzen, H. van timmerman, Brouwersstraat 108. Velzen, H. van Lange Margarethastraat 205. Velzen, Wed. J. van Zuider Schoolsteeg 11. ♦Velzen, .J. van schilder, de Clercqstraat 125. Velzen, Mej. M. van werkvrouw, Klein Heiligland 97boven. Velzen, Wed. N. van Zuider Buitenspaarne 15. Velzen, T. A. van schilder, Zoetestraat 38rood. Velzen, Dames van Duvenvoordestraat 24. ♦Ven, A. A. van de machinist, Saenredamstraat 78. Ven, Mej. C. M. van de Damstraat 21. ♦Ven, J. F. van de comm. der telegraphie, Barrevoetestr. 1 brood. ♦Ven, Dr. E. van der conservator van Teyler's phys. kabinet en arrondissements-schoolopziener, Spaarne 14. Vendt, J. de letterzetter, Korte Wolstraat 2. Vendt, M. de rietwerker en handelaar in vloermatten, Korte Wolstraat 2. Venneker, N. schilder, Barendsestraat 15. ♦Vennekool, W. G. Duvenvoordestraat 4. Vennik, J. tuinman, Oranjeboomstraat 11. ♦Vennink, J. letterzetter, Assendelverstraat 3. Vens, J. sigarenmaker, Schoterweg .35rood. Verbeek, Mej. A. naaister, Koksteeg 21 bonen. Verbeek, A. C. Verlengde Zuidpolderstraat 26. Verbeek, Mej. E. naaister, Koksteeg 21 boven. ♦Verbeek, F. depothouder Singer inaatij., Zijlweg 81. ♦Verbeek Jr., G. A. tapper en slijter, Breestraat 11. „DE ORANJEBOOM". BOTTELARIJ KANTOOR en WINKEL: Lange Annastraat 5. Breestraat II* .mm» G. A. VERBEEK Jr. «mn,,, HOOFD-AGENT der Stoom-Bierbrouwerij D'Oranjeboom te Rotterdam. Verbeek, J. werkman, Saenredamstraat 48. Verbeek, J. magazijnknecht, Baljuwslaan 5b. ♦Verbeek, J. koopman, Koksteeg 12.

Adresboeken Haarlem | 1900 | | pagina 278