Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 272 Verhagen, A. timmerman, Barendsestraat 47. Verhagen, A. sigarenmaker, Rollandstraat 2e. Verhagen, Mej. E. costumière, Lange Wijngaardstraat 23rood. ♦Verhagen, P. J. werkman katoen-maatjj.Een drachtstraat 13. ♦Verhagen, J. timmerman en aannemer, van Marumstraat 63. ♦Verhagen Jr., J. Lange Wijngaardstraat 2Srood. Verhagen, J. A. timmerman, Linschotenstraat 1 c. ♦Verhagen, J. W. schilder, Berckheydestraat 2rood. Verhagen, M. opperman, Heerensingel 71;'. Verhagen, P. J. werkman, de Witstraat 46. Verhagen, W. werkman, Oranjeboomstraat 17. Verhagen, W. fabriekswerkerOranjestraat 170. ♦Verhagen, W. H. smid, Delftstraat 11. Verhare, Wed. M. werkvrouw, Morinnesteeg 5. ♦Verheul, J. broodbakker, Burretstraat 7. Verheijde, C. kleermaker, Brouwersstraat 14c. Verheijen, J. bierhuishouder, Gierstraat 5. Verhoeve Kars, P. directeur van het Doopsgezind Weeshuis, Kleine Houtweg 18. Verhoeven, C. bankwerker, Zuidpolderstraat 35, Verhoeven, Mej. M. werkvrouw, Nassaustraat 21rood. Verhoeven, P. stoker, Korte Begijnestraat 24boven. VerhorstWagenaar, Wed. A. Oranjestraat 6. ♦Verhulp, C. winkelier, Korte Zijlstraat 7. Verhulst, J. metselaar, Lange Poellaan 18brood. Veringa, H. machinebankwerker, Riviervischmarkt 19. Verkerk, A. A. J. expediteur, Schotersingel 11. ♦Verkerk, A. M. bode bij de arr.-rechtbankJansstraat 81. Verkerk, F. A. smid, Voorzorgstraat 64. ♦Verkerk, J, sigarenmaker, Ampzingstraat 94. Verkerk, Wed. M. Kamperstraat 13rood. Verkerk, P. N. bakker, Helmbrekersteeg 4. Verkes, H. handel in galanterieën, Gierstraat 85. ♦Verkes, H. Zuider Buitenspaarne 32. ♦Verkes Jr., J. timmerman, Rozenpriëelstraat 56. ♦Verkes, J. W. Brouwersvaart 110. ♦Verkes, J. W. stoomverwerijRozenpriëelstraat 89. ♦Verkley, .J. J. lid der flrma Grippeling Verkley, graan- en meelhandelaar, Paviljoenslaan 11, kantoor Donkere Spaarne 28. ♦Verkley, Th. C. Paviljoenslaan 11. ♦Verkooy, A. tuinder, Spoorwegstraat 20. Verkooy, A. P. A. bloemist, Oude Raamstraat 1. ♦Verkooy, C. F. bloemist, Oude Raamstraat 1. ♦Verkooy, L. J. winkelier in groenten, Pieter Kiesstraat 8. Verkooy, R. A. los werkman, Klerksteeg 4rood. Verkoren, J. L. rijwielreparateur, Jansstraat 87. ♦Verkouteren, H. J. W. kapitein der infanterie, Zijlweg 21c. Verkruijsen, Wed. A. Kampersingel 60o. ♦Verkruijsen, C. boekhouder, Gasthuissingel 42. Verkruijsen, Wed. J. Breestraat 19rood. ♦Verkruijsen, N. J. godsdienstonderwijzer, Leidsche straat 2. Verkruijsen, P. timmerman, Hagestraat Hlrood. ♦Verkruijsen, P. J. boekhouder, Kleine Houtstraat 32rood. Verkruijsen de Lange, firma wijnhandel, Bakenessergr. 25. Depots: Groote Houtstraat 146, Zijlstraat 81 en Kruisweg 43. ♦Verlaan, D. opzichter gemeentewerken, Gaelstraat 49. Verlind, K. katoendrukker, Leidsche vaart 28f. Vermaas, H. J. Duvenvoordestraat 20. Vermaas, H. Th. timmerman, Delftstraat 21 boven. Vermaas, J. werkman, Nieuwlandje 10.

Adresboeken Haarlem | 1900 | | pagina 280