Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 294 Weijden, Mevr. Wed. v. d. Plein 17rood. ♦Weijenberg, D. J. drogist, Zijlstraat 84. WeijenbergMev. Wed. G. M. firmante Wed. Claas Tilly, Raamsingel 30. WeijenberghBouwmeester Harmens kassiers, comm. in effecten, Ged. Oude Gracht 60. Weijermanzie Jenny Weijerman. ♦Weijers, C. L. kleermaker, Schouwtjeslaan 17. Weijers, H. werkman. Nassaulaan 34d. Weijers, H. venter, Witte Heerensteeg 7a. *Weijers, H. .1. winkelier, Drappenierstraat 4. ♦Weijers, J. J. houtzager, Brouwersstraat 139. Weijs, L. de zadelmaker, Lange Molenstraat 11. Wezel, P. winkelchef Simon de Wit, Anegang 7. ♦Wezel, P. C. boekdrukker, winkelier in kantoorbehoeften enz., Frankestraat 21. ♦Wezelaar, M. B, -- directeur voor Nederland der Levensverz. mg. La Conflance te Parijs, en directeur naaml. venn. mg. expl. vaste goederen „Brederode" te Amsterdam, Ripperdapark 35. Wezelenburg, Wed. J. Molensteeg 19. ♦Wezenaar, D. H. mag.meester der spijsuitdeeling, Jacobstr. 3. Wezenaar, J. Hondesteeg 22. Wezenaar, M. herbergier, Leidsche vaart 46. Wiarda, J. werkman, Nassaulaan 346. Wiarda, Mevr. Wed. Dr. J. Wagenweg 54a. Wibbers, C. R. koetsier, Molensteeg 87rood. Wibbers, H. J. voerman, Molensteeg 29. Wiekevoort Crommelin, Mei. C. A. van Groote Markt 5—7. Widjjk Jr., J. werkman, de Witstraat 386. Wiebes, C. bloemistknecht, Oranjeboomstraat 35. WiefFering, G. B. steendrukker, Lange Molenstraat 18. ♦Wiegant, C. F. firma J. F. Wiegant, piano handelaar en stemmer, Groote Houtstraat 153. ♦Wiegant, F. J. pianomagazijn, Kleine Houtstraat 11. Wiegant, firma J. F. pianohandelaar en stemmer, Groote Houtstraat 153. Wiegant, Mej. M. C. Witte Heerensteeg 24e. ♦Wiegant, W. muziekonderwijzer, Zijlstraat 63. ♦Wiegman, H. P. Kenaupark 24. ♦Wiekart, J. C. metaaldraaier, Amsterdamstraat 23. Wielage, G. werkman gem. rein., de Witstraat 15. Wielart, Wed. H. mangelvrouw, Korte Hofstraat 3. ♦Wielart, J. P. in groenten, Voorzorgstraat 30. Wielart, H. P. rangeerder, Korte Hofstraat 3, Wielart, Wed. M. Ged. Voldersgracht 21i. Wielinga—DekkerG. in manufacturen, Kamperstraat 8. Wielinga, J. zeeman, Maarten van Heemskerkstraat 7rood. ♦Wielinga, K. A. assistent-apotheker, Kamperstraat 8. ♦Wielinga, R. A. venter in suikerwerk, Ruysdaelstraat 20. ♦Wiemer, D. W. A. firma J. P. Karthaus, winkelier, Groote Markt 10—12. Wienen, Corn. modelmaker, Ged. Voldersgracht 59rood. Wienen, C. kantoorbediende, Ged. Voldersgracht 59. ♦Wienen, A. van caféhouder, Brouwersvaart 9698. ♦Wierda, W. K. magazijn van witte goederen enz., Groote Houtstraat 60. ♦Wierdels, F. J. A. M. rector van het St. Jozefs gesticht, Kleine Houtstraat 51. ♦Wieringen, J. van handelaar in brandstoffen,-de Keystraat 5. Wieringen, M. van werkman, Jan Steenstraat 30.

Adresboeken Haarlem | 1900 | | pagina 302