Maatschappij van Schroefstoombootdienst. Directeur Wf. (BUS. Dagelijksche Stoombootdiensten (uitgezonderd Zondags). 348 Joh. Paulen. A. v. Riemsdijk. A. v. Roode. S. J. de Rooij. A. v. Soest Jr. A. Voorting Zn. P. Voorting. H. Wragge. H. J. Wubbe. Steendrukkers. Emrik Binger. M. A. Jacobson. firma Met Meylink. H. A. y. Olphen Co. C. G. v. Poelgeest. J. J. Vernhout. J. M. de Vries. Steenhouwers. P. Baas. D. Doeglas. 0. J. Koper. H. de Munnik. F. J. v. Rooijen. L. Sabelis Jr., V. H. J. Troupin. Steenkoopers. H. London. Gebr. Schornagel. Smits Repnders. A. J. Stoel Jr. Stoom boot-Maatschappij. (Direc teur van) W. Bus. Naar Rotterdam, via Gouda 's morgens 6.30 uur. Van 10.— HAARLEM—AMSTERDAM v.v. Zomerdienst van 1 April tot 1 November. Naar Amsterdam 's morgens 7 uur en 's namiddags 3.30 uur. Van Maandagmorgen 8 uur en 's namidd. 5 uur. overige dagen 's morgens 9 uur en 's namiddags 5 uur. Vrijdags alleen 's namiddags 5 uur. Winterdienst van 1 November tot 1 April. Naar Amsterdam 's morgens 7 uur en 's namiddags 2.45 uur. Van Maandagmorgen 8 uur en 's namidd. 4 uur. overige dagen 's morgens 9 uur en 's namiddags 4 uur. Vrijdags alleen 's namiddags 4 uur. Naar Purmerend Dinsdagmorgens 2.30 uur. Leiden Vrijdagmorgen 3 uur, Zaterdagmorgen 5.30 uur. Utrecht Vrijdagmiddag 3.30 uur. Voor verdere inlichtingen raadplege men de dienst regeling, gratis verkrijgbaar a. h. kantoor: SPAARNE 40- Stroo en Hooi. (Kooplieden in) J. v. d. Berg. W. Boeda. B. P. Brink. E. J. Conijn. Grippeling Verkley. J. J. Klaverweijden. W. C. Kleijn. F. Kolderie. H. Veen. F. Visser.

Adresboeken Haarlem | 1900 | | pagina 358