Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 118 ♦Heuvel, J. A. vail den bankwerker, Essenstraat 81. ♦Heuvel, P. van den smid, Witte Heerensteëg 1. ♦Heuvel Reijnders0. M. I. v. d. kapit. d. infant., Wilhelminastr. 47. Heuverkamp, W. bloemistknecht, Kennemerstraat 14a. Heij, H. de werkman, Melkboerensteeg 8. ♦HeyblokN. bakkersknecht, Kamperstraat brood. ♦Heij blok, S. gemeente ambtenaar, Kamperstraat brood. Heijboer, C. Kampersingel 48a. ♦Heijboer, C. A. werkman, Zuidpolderstraat 2. ♦Heijboer, H. katoendrukker, Eendrachtstraat 60. ♦Heijboer, J. Oranjestraat 184. ♦Heijboer, P. winkelier en barbier, Pieter Kiestraat 6. Heijboom, J. in groenten fruit, Breestraat 2. ♦Heijbroek JDznJ. F. lid der firma Meijer van Essen te Am sterdam, commissionair in suiker, Kenaupark 19. ♦Heijdanus, O. J. schilder, Ged. Oude Gracht 7. Heijdanus, Wed. G. .J. firma .J. Heijdanus Zoon, schilders Koningstraat 25. ♦Heijdanus, J. Turfmarkt 30boven. Heijdanus Zoon, firma J. schilders, Koningstraat 25. Heijdanus, J. N. wijnkooperskneclitvan Marumstraat brood. ♦HeijdanusP. M. letterzetter, Vogelkoopsteeg 3. Heijdanus, Wed. T. J. Klaverstraat 10. Heijdanus, W. bierhuishouder, van Marumstraat 53. ♦Heijde, C. van der winkelier, van Marumstraat 43. ♦Heijde Jr., C. van der smid, Kamper dwarsstraat 8. ♦Heijde, M. van der machinist, A- L. Dyserinckstraat 41. Heijde, T. N. van der smid, Heerensingel biboven. Heijde, W. van der stoker, van Marumstraat 43. Heijde, Mevr. Wed. A. W. von der Schotersingel 49. Heijdebrink, Mej. M. L. E. Saenredamstraat 40. Heijdeman, C. F. behanger en stoffeerder, Leidsche plein 45. Heijden, A. van der Jan v. Nieuwenhuizenstraat 8. Heijden, A. van der bakker, Sophiaplein 14. ♦Heijden, G. van der Lange Poellaan 29ö. ♦Heijden, H. van der houtzager, Ruysdaelstraat 6. ♦Heijden, J. van der modelmaker, Saenredamstraat 12rood. Heijden, M. H. van der stalbaas, WTagenweg 24. Heijerman, J. timmerman, Nieuw Heiligland 1 rood. Heijink, B. sigarenmaker, Koksteeg 17. Heijkoop, J. letterzetter, Maarten van Heemskerkstraat 12. ♦Heyligers, C. Th. Gierstraat 9. Heyligers, J. Korte Heerenstraat 9. ♦Heyligers, Th. G. huisschilder, Ridderstraat brood. ♦Heyligers, W. F. kleermaker, Gierstraat 40rood. Heyligers Jansen, firma handel in manufacturen, Gierstr. 9. ♦Heijman, C. leeraar middelbaar onderwijs, Florapark 9. Heijman, Wed. C. Baljuwslaan 14. ♦Heijmel, H. A. bankwerker, Rozenpriëelstraat 34rood.. Heijnberg, P. gepensioneerd militair, Leidsche vaart 88. Heijne, H. C. sigarenmaker, Zonnesteeg 10. ♦Heijne, J. kruidenier, Leliestraat 17. Heijnerman, L. caoutchoucwerkerde Rijpstraat 27. Heijnis, J. los werkman, Koolsteeg 6. ♦HeynsbergenH. H. J. caféhouderZuider Buitenspaarne 10. ♦HeynsbergenM. telegrambesteller, Jan Steenstraat 2. Heynsius, Mevr. Wed. H. H. Nieuwe Gracht 52. ♦Heyse, E. A. Duvenvoordestraat 6. Heyselaar, G. schoenmaker, Klein Heiligland 2brood. ♦Heysman, H. bakker, Gasthuislaan 130.

Adresboeken Haarlem | 1901 | | pagina 122