G. HONING ZOON. Groote Houtstraat 78, Haarlem. Teleph. 500. 125 Honing Zoon, G. handelaars in brandstoffen, Parklaan 76. Illllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllll! Handelaars in alle soorten van brand stoffen. Generale Agenten van de bruin- kolenbricketten merk ICHENDORF. Leveren prima kwaliteit Engelsche en Belgische anthraeietnootjeskolen, gas-, giet- en distillatiecokes. Duitsche en Engelsche steenkolen per wagon en per H.L. Dagelijksche aanvoer per spoor en per schip. Aanbevelend, G. HONING Zn. IUIIIIi'IIHIlllliliHtlllHIIHIIIllilt.'lllllili:im!HI!IUI ;i;:i:i!;!i:!IFIi>!lli|.ll>IUM!i|ll|llli;l «11 HAARLEM Kantoor Parklaan 76. Telefoon 230. Intercomm. AMSTERDAM Kantoor Geldersche kade 43. Telefoon 1676. Intercomm. iiiiiiinniiniiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiii Honing, H. werkman, Maarten van Heemskerkstraat 78. Honing, J. smid, Fabriciusstraat 24. Honing, J. N. schilder, Rozenpriëelstraat 59rood. Honing, M. Koudenhorn 64. Honing, P. spoorwegwerker, Schoterstraat 17. ♦Honnebier, F. J. rijtuigmaker, Kinderhuisvest 47. Honnebier Nelis, J. Korte Heerenstraat 26rood. ♦Honschoten, G. van werkman, Brouwerstraat 51. ♦Honschoten, G. J. van loopknecht, de Clercqstraat 162. ♦Honschoten, G. J. van bakkersknecht, Korte Lakenstraat 14 Honschoten, J. P. van kleermaker, Wijde Appelaarsteeg 3ö. Honschoten, W. van Hagestraat 7rood. ♦Honschoten, W. F. van aanspreker, Leidsche straat 36rood. Hont, A. C. d' Zijhuizen 7. Hont, A. C. d' werkman, Nieuwe Kerksplein 7a rood. Hoof, A. van kleerbleeker, Brouwersvaart 80. Hoofif, H. van tuinman, Harmenjansweg 577c. ♦Hooflf, J. van bleeker, Amsterdamsche vaart 50. ♦Hooft, Jhr. H. W. C. Kenaupark 8. ♦Hooft, J. bakkersknecht, Spaarnwouderstraat 9c. ♦Hooft, Mr. H. Ph. 't advocaat en procureur, Hazepaterslaan 2, Kantoor: Groote Houtstraat 164. ♦HooftMr. W. A. 't president der arrondissements-rechtbanklid der provinciale staten van Noord-Holland, Florapark 44. Hooft, L. van 't zandschipperBakenessergracht 107boven. Hoog, Mej. A. L. best. zuster v. h. Diakonessenh., Hazepatersl. 810. Hoog, Mevr. Wed. G. A. Ripperdapark 17. ♦Hoog, J. M. C. Koninginneweg 62. Hoog, M. Kleine Houtstraat 68. Hoog, J. A. de onderwijzeres, Bakenessergracht 102. ♦Hoogcarspel, J. arts, secretaris der geneesk. armencommissie en secretaris v. d. afd. Haarlem „het Witte Kruis", Groote Hout straat 108rood. Hoogeboom, A. Groot Heiligland 19doven. Hoogeboom, J. Anthoniestraat 41. ♦Hoogeboom, J. J. metselaar, Ged. Voldersgracht 41. Hoogeboom, J. N. J. boekbinder, Groot Heiligland 77. Hoogeboom, K. Nieuwe Spaarnwouderstraat 11. Hoogeboom, Wed. P. Harmenjansweg 73. Hoogeboom, P. H. L. gep. O. I. ambtenaarColtermanstr. Irood. Hoogedoorn, P. houtdraaier, Anthoniestraat 3. Hoogedorp, J. koetsier, Delftstraat 24. Hoogeduin, K. arbeider, Vrouwensteeg.

Adresboeken Haarlem | 1901 | | pagina 129