Groote Houtstraat 78, Haarlem. Teleph. 500. *Veen, J. M. van der coupeur, Ruycha verstraat 6. Veenema, P. stadswerkman, Boerensteeg 20. ♦Veenendaal, J. onderwijzer ambachtschool, Kruisweg 67. ♦Veenhuis, G. J. portier H. S. M., Saenredamstraat llrood. Veenhuis, G. J. Vroomstraat 2. Veeninga, J. Bakkerstraat 5. Veeninga, O. H. kleermaker, Zonnesteeg 3beneden. Veenings, A. koopman, Kleine Houtstraat 30. ♦Veenstra, A. schoenmaker, Kenaustraat 10a rood. Veenstra, C. metselaar, Yoorzorgstraat 60. Veenstra, G. Leidsche plein 14. Veenstra, L. Barteljorisstraat 1. *Veer Wzn.C. de Leidsche vaart 236. *Veer Jr., C. de construct, by de firma W. H. Jacobs, Kruisw. 7. Veer, W. de metaaldraaier, Oamphuysstraat 15. Veer, C. van der zilversmid, Leidsche plein 28. ♦Veer, W. Th. van der broodbakker, Jacobijnestraat 1. ♦Veering, J. A. margarinewerker, Glasblazerstraat 14. Veering, J. A. broodslijter, Kenaustraat 86. ♦Veering, J. W. Jansweg 4. Veeter, J. Leidschestraat 101. Vegerstein, J. tapper, Botermarkt 27. Vegt, H. J. van der Verlengde Vooruitgangstraat 20. ♦Vegt, L. van der leeraar gymnasium, Florapark 25. Vegtel, Mej. C. Nieuwe Kruisstraat 22. Vegter, Mej. M. Anthoniestraat 71. Vehmeijer, W. chef der firma Vroom Dreesman, Korte Veerstraat 15, 24. Veld, G. G. in 't werkman, Klein Heiligland 73. Velde, A. van de schipper, Leliestraat 12rood. Velde, A. W. van de smid, Kennemerstraat 33boven. ♦Velde, D. van de opzichter, hofje Oorschot, Kruisstraat 446. ♦Velde, D. W. van de deurwaarder bij de Ryks-belastingen, Garenkokerskade 21. ♦Velde, J. van de Dreef 4. Velde, P. van de melkslijter, Vooruitgangstraat 28. ♦Velde, Dr. Th. H. van de arts, uitsluitend verloskunde en vrouwenziekten, Wilhelminastraat 41. Velde, zie van Asperen van de Velde. Velden, J. schoenmaker, Lange Lakenstraat 29. Velden, J. schoenmaker, Korte Houtstraat 15. ♦Velden, P. boekbinder, Lange Poellaan 6. ♦Velden, D. van brooddepöthouder, Kruisweg 37. ♦Velden, A. van der Lange Veerstraat 14rood. ♦Velden Jr., A. van der muziekonderwijzer, Oude Groenm. 8. ♦Velden, J. v. d. firma D. Hessels, zadelmaker, L. Veerstr. 13. Velden, Gez. van der naaisters, Kleine Houtweg 821. Velder, Wed. W. Kerkhofstraat 7. ♦Veldheer, G. beeldhouwer, Ged. Raamgracht 39. ♦Veldheer, G. J. ambtenaar H. S. M., Ged. Oude Gracht 64. VeldheerWeeber, J. A. in modes, Ged. Oude Gracht 64. ♦Veldheer, J. W. huis- decoratiesch.Ged. O. Gracht 4143. (Zie advertentie volgende blz.) ♦Veldheer, P. bode ziekenfonds, Lange Lakenstraat 20rood. Veldhoven, D. J. van Haarlemmerliedestraat 36. ♦Veldhuis, D. timmerman, Soutmanstraat 1. Veldhuis, J. letterzetter, Ripperdasteeg 2. Veldhuis, J. bakker, Kenaustraat 8g. Veldhuis, J. te smid, Voortingstraat 16.

Adresboeken Haarlem | 1901 | | pagina 289