VERNHOUT en de GROOT, Bakenessergracht. Groote Houtstraat 78, Haarlem. Teleph. 500. 291 - ♦Vermeulen Hz., R. dir. van het stadsarmenhuis, Schoters. 2. Vermeulen, T. J. leeraar, Pieter Kiesstraat 75rood. Vermeulen, firma Gebr. overhemdenmaker, Barteljorisstraat 10. Vermeijs, M. H. timmerman, Lange Heerenvest 62. Vermoed, C. A. T. smid, Lange Heerenvest 4. Vermolen, W. scheepmakersknecht, Scheepmakersdijk 5. Vernhout de Groot lithografen, Bakenessergracht 3. VOLSTREKT EENIG adres voor STEENDRUKWERK in Ameri- kaansche Etsmanier is Vernhout, K. J. L. lithograaf en steendrukkerBakenessergr. 3. ♦Vernout, A. administrateur, Schagchelstraat 25rood. Vernout, firma A. boek- papierhandel, Warmoesstraat 10. Vernout, Wed. A. A. firma H. C. Vernout, loodgieter zink- werker, Ged. Oude Gracht 123. Vernout, Mej. B. C. Zijlstraat 39rood. ♦Vernout, G. A. fotograaf, Nieuwe Gracht 46. ♦Vernout, J. E. C. zaadhandelaar bloemist, Wijde Geldelooze pad 58; kantoor en bloemisterij Wijde Geldelooze pad 44. Vernout, Mej. M. S. Zijlstraat 39rood. Vernout, P. fabrieksarbeider, Tulpenstraat 17mrood. ♦Vernout, W. B. firma A. J. E. Vernout Zoon, loodgieter, zinkwerker enz., Jansstraat 17. ♦Vernout Azn.W. B. firma A. Vernout, boek- papierhandel, Warmoesstraat 10. Vernout Zoon, firma A. J. E. -- loodgieter, zinkwerker enz., Jansstraat 17. Vernij, G. schilder, Wagenweg 10. ♦Verpoorten, A. B. schilder, Wagenmakerslaan 2. Verputten, Wed. L. J. Papentorenvest 60. ♦Verputten, P. J. goud- zilversmid, Glasblazerstraat 29. Verputten, Mej. Burgwal 34boven. Verrijk, Mej. E. strijkster, Leliestraat 20. Verrijk, J. werkman, Nieuwe Spaarnwouderstraat 11. Verrijk, K. C. Leliestraat 20. ♦Versaan, J. A. caféhouder, Heerensingel 3. Verschoor, F. kopergieter, Hondesteeg 13. Verschuir, Mej. A. H. C. Twijnderslaan 3. ♦Versélewel de Witt Hamer, F. C. concierge Teyler's museum en agent levensverz., Spaarne 16rood. ♦Versfeit, U. J. K. notaris. Jansstraat 59. Versluis, A. G. koetsier, Rustenburgerlaan 25. Versluit, Mej. onderdirectrice, Leidsche straat 60. Versprille, L. Koninginneweg. Versteeg, J. metselaar, A. L. Dyserinckstraat 8. Versteeg, J. metselaar, Lange Raamstraat 40. Versteeg, J. water- vuurnering, Meesterlottelaan 27. Versteeg, Mej. J. C. Jansweg 39. Versteeg, L. -r- schilder, Leliestraat 9. Versteeg, M. schoenmaker, Donkere Spaarne 10. VersteegLem, Wed. M. Kenaustraat 10a. Versteeg, M. H. W. Morinnesteeg 5. ♦Versteeg, P. bakkersknecht, Romolenstraat 21. Versteegh, Mevr. Wed. A. Leeghwaterstraat 4.

Adresboeken Haarlem | 1901 | | pagina 295