"Rozenstraat 5 b/h- Kenaupark Haarlem. Levering van alle Drukwerken in den kortst mog'elijken tijd. S0EOIHM1IJ. - ADYEBTEHTIE-BUBEAU. W. 302 Vuist, Mej. H. M. Groote Houtstraat 144A. ♦Vuurmans, L. J. kleermaker, van Zompelstraat 3rood. ♦Vuijk, K. Koudenhorn 48. Vuijk, Wed. P. Donkere Spaarne 40. ♦Vuijk, S. schipper op Utrecht, Donkere Spaarne 40. Vijgh, H. van der Melkboerensteeg 3. Vijverberg, J. onderwijzer, Duvenvoordestraat 62. Waag, E. van der klokkenmaker, Brouwersstraat 59. ♦Waage, J. onderwijzer Rijksleerschool, Harmenjansweg 35. Waal, J. bloemist, Wouwermanstraat 20. ♦Waal, P. de fabrikant van suikerwerken enz., KL Houtstr. 112 ♦Waal, W. G. P. de arts, Spaarne 92rood. Waal Malefijt—Beynders, Mevr. Wed. A. de Leeghwaterstr. 16 Waal Malefijt, J. de koetsier, Anthoniestraat 2. Waal Malefijt, J. de werkman, Gasthuislaan 102. Waal Malefijt, K. E. de Leidsche plein 23. Waal Malefijt, Mej. L. M. de Zijlstraat llrood. Waaleveld, C. G. stoelenmatterde Witstraat 35. ♦Waalewijn, C. tafelbediende, Groote Houtstraat 92. ♦Waalewijn, C. meubelmaker, Eendrachtstraat 39. Waalewijn Jr., C. timmerman, Leidsche straat 122. ♦Waalewijn, C. J. kleermaker en winkel., Lange Begijnestr. 30. ♦Waalewijn, H. kleermaker, Lange Begijnestraat 30boven. Waalewijn, H. G. schoenmaker, Barrevoetestraat 16rood. ♦Waalewijn, H. N. Damstraat lérood. Waalewijn, J. Lange Heerenvest 385eneden. ♦Waalewijn, W. E. C. kleermaker, Oranjestraat 11. ♦Waals, A. van der ambtenaar H. S. M., Glasblazerstraat 19. ♦Waals, J. D. van der assistent opzichter, Garenkokerskade 5. ♦Waalwijk, A. van Leidsche straat 14. ♦Waaning, H. haarlemmerolie-fabrikantKoninginneweg 54. ♦Waaning, J. haarlemmerolie-fabrikant, Koninginneweg 85. Waaning, Wed. J. J. Raamvest 19. Waaning TillijGebr. haarlemm.olie-fabrik.Doelstraat 13. ♦Waard Jr., A. de firma Gebr. de Waard, boekdrukk.Rozenstr. 5. Waard, Mej. C. de klerk station, H. S. M.Kennemerpl. 16rood. ♦Waard, J. W. de firma Gebr. de Waard, boekdrukk.Rozenstr. 5. ♦Waard, M. de machine-bankwerker, Bakenessergracht 105rood. Waard, P. de sjouwerman, Tulpenstraat 51 rood. Waard, firma Gebr. de boekdrukkers, Rozenstraat 5. Nette afwerking. Billijke prijzen.

Adresboeken Haarlem | 1901 | | pagina 306