Joh. WEMMERS-MICHEL. Eigen fabriek. - Alles prima handwerk, Magazijn van Haarden, Kachels, Eornnizen en geëmailleerde artikelen. J. WENSING, Mr. Smid, Centraal-Apotheek J. W. FLORIJN. 308 Wemmers-Michel, Joh. Barrevoetstraat 6. Barrevoetestraat 6, Utrechtsehe straat 24, HAARLEM. AMSTERDAM. Oisterwijk (N.-B.) Reparatie spoedig en billijk. ♦Wempe, A. D. Evang. Luth. predikant, Kinderhuissingel. Wempe, F. J. Wolstraat 7. ♦Wempe, J. stucadoor, Voorzorgstraat 43. ♦Wempe, J. H. stucadoor, A'ssendelverstraat 54. ♦Wendel, W. J. oud-directeur eener rijkskweekschool voor on derwijzers, Oranjekade 17. ♦Wengen, G. D. van reiziger, Barrevoetestraat llrood. ♦Wennekes, J. A. metselaar, Papentorenvest 78. Wenning, W. bediende in Teyler's museum, Kinderhuisstr. Ylb. ♦Wensing, A. lettergieter, Oranjestraat 106. ♦Wensing, A. in schrijfbehoeften, Zijlstraat 4. Wensing, A. handel in tabak en sigaren, Klein Heiligland 11. Wensing, Wed. A. Roosveldstraat 58. Wensing, J. smid, Pi eter Kiesstraat 22. Huis- en Kachelsmederjj. Pieter Kiesstraat 22, hoek Roosveldstraat. ♦Wensing, J. werkman, Fabriciusstraat 34. Wensing, J. J. letterzetter, Baljuwslaan 28. Wensink, W. schoenmaker, Fabriciusstraat 18. Wente, Ripperdastraat 6. Wentelaar, Z. stoker H. S. M.Bolwerkslaan 19. Wentholt, Mej. J. Wilhelminastraat 63. ♦Wenting, N. H. agent van politie, Waldeck Pyrmontstraat 27. ♦Wereldsma, R. timmerman, Verlengde Oranjeboomstraat 46. Werf, J. van handel in brandstoffen, Groot Heiligland 47. ♦Werf, R. van der confiseur, Brouwersstraat 57. ♦Werff, A. van der timmerman, Gasthuislaan 113. ♦Werff, A. van der wagenmaker, Regulierstraat 7. ♦Werff, A. van der goudsmid, Koudenhorn 10. ♦Werff Jr., C. van der timmerman, Turfmarkt 32a boven. ♦Werff, C. van der agent van politie, de Clercqstraat 147. ♦Werff, C. C. van der techn. ambtenaar H. S. M.Ripperdastr. 7. ♦Werff, F. M. van der bloemist, Delftstraat 8. ♦Werff, H. van der kaashandelaar, de Clercqstraat 79. Werff, Wed. H. van der Korte Heerenstraat 23. ♦Werff, J. van der Oostvést 6. ♦Werff, J. van der schoenmaker, Zuidpolderstraat 38. ♦Werff, J. T. van der in manufacturen, Spaarne 68. ♦Werff, N. van der - werkman, Oranjestraat 197. Werff, N. van der werkman, Kamperstraat 18boven. Werff, N. van der wijnkoopersknecht, Leidsche plein 46bovm Werff, P. van der de Clercqstraat 79. ♦Werff, P. van der smid, Oranjestraat 38.

Adresboeken Haarlem | 1901 | | pagina 312