Centraal-Apotheek J. W. FLORIJJV. 310 ♦Westendorp, P. horlogemaker, Groote Houtstraat 57. Wester, geb. Oomen, Wed. G. Ged. Voldersgracht 19. Wester, J. werkman, Wolstraat 12. Wester, P. wagenmaker, Vroomstraat 7. Wester, W. Koninginneweg 19. Westera, Mej. H. W. naaister, Berckheydestraat 3rood. Westerbeek, M. schilder, Drappenierstraat 6. Westerhoven, J. timmerman, Zoetestraat 30. Westerhoven, Wed. P. van Marumstraat 64. Westerhoven, J. van tailleur, Klein Heiligland QSrood. ♦Westerhoven, J. van behanger stoffeerder, Gasthuisvest 19. ♦Westerhoven, J. van tailleur, Gasthuisvest 15. Westerhoven, J. J. van fabrieksarbeider, Waldeck Pyrmontstr. 58. Westerhoven, W. J. van koopman, Rollandstraat 54. Westerink, J. stalhoudersknecht, Ripperdasteeg 6f. Westerman, C. boerenarbeider, Rozenpriëelstraat 37. ♦Westerman, C. W. J. arts, Kruisweg 69. ♦Westermann, W. F. makelaar, Zijlweg 26. ♦Westerouen van Meeteren, B. F. Wagenweg 22. ♦Westerouen van Meeteren, K. F. Florapark 21. Westerouen van Meeteren, W. .1. Kenaustraat 2. Westerouen van MeeterenInsingerMevr. Wed. Wagenw. 21. ♦Westerveld, D. J. A. firma E. P. Westerveld Zoon, handel in kruidenierswaren en fourages, Groote Houtstraat 44. Westerveld, D. J. A. leeraar M. O., Groote Houtstraat 44. ♦Westerveld, D. J. A. Verwulft 2. ♦Westerveld, E. J. in kruidenierswaren, Verwulft 2 Westerveld, J. boekbinder, Rozenpriëelstraat 45rood. Westerveld Zonen, firma E. P. handel in kruidenierswaren, fourages en comestibles, Groote Houtstraat 44. ♦Westerwoudt, J. B. A. M. Paviljoenslaan 7. Westhof, W. werkman gasfabriek, Begijnhof 25. ♦Westra, A. wagenmaker, Berckheydestraat 3rood. Westra, G. werkvrouw, Koksteeg 14rood. Westra, S. kapt. Leger des Heils, Schagchelstraat 26. ♦Westra, W. wagenmaker H. S. M., Amsterdamstraat 33. ♦Westrop, M. van bleekerij Gasthuis, Raamvest 25. Wetering, L. van de timmerman, Leidsche straat 105. Wetteren, N. van Ruychaverstraat 12. ♦Wever, G. schipper, Klein Heiligland 1 boven. Wever, J. A. onderwijzer, Ruychaverstraat 24. Wevers, E. W. slagersknecht, Oranjestraat 88rood. Wevers, E. W. caféhouder, Koksteeg' 15. ♦Wevers Jr., Joh. marchand-tailleurKleine Houtstraat 19. ♦Weijburg, A. H. lid der firma I. C. Haan, beddenfabrikant, in tapijtenmeubelen enz.Barteljorisstraat 39. Weijden, A. van der slagersknecht, de Witstraat 24k. Weijden, B. P. van der werkman, Korte Heerenstraat 14rood. t Weijden, C. van der werkman, Korte Heerenstraat 2. Weijden, Wed. C. J. van der Leidsche straat 37rood. Weijden, Wed. J. van der Bakkerstraat 4a. ♦Weijden, P. v. d. beambte gasfabriek, Schotersingel 89b. Weijden, Mevr. Wed. v. d. Plein 17rood. ♦Weijenberg, D. J. drogist, Zijlstraat 34. Weijenberg, Mev. Wed. G. M. firmante Wed. Claas Tilly, Raamsingel 30. Weijenbergh, Bouwmeester Harmens kassiers, comm. in effecten, Ged. Oude Gracht 60. Weijerman, zie Jenny Wejjerman. ♦Weijers, C. L. kleermaker, Schouwtjeslaan 17.

Adresboeken Haarlem | 1901 | | pagina 314