Abr. Meijer, Brandverzekering- Maatschappij. Geregelde aanvoer per spoor Smee-, Vlam- en Kachelkolen. BRANDSTOFFEN W. H. VAN STAVEREN, Gr. Houtstraat 16. Normaal Wol. Dr. Lahmann's Reform Boomwol. De Haarlemsche Onroerende en Roerende Goederen, ZIJLSTRAAT 76 P. Koning. J. v. Koningsbruggen. W. do Kraay. J. H. Krul. J. de Laat. H. v. Lunenburg. P. G. Otter. J. Oudshoorn. firma A. A. Overakker Zoon. J. Overakker. J. A. J. Paulen. Frans Perquin. W. C. Raven A. Schornagel Jr. G. v. d. Spek. W. H. v. Staveren. VAN Verder prima Gruis en Steenvrije En- gelsehe en Belgische Anthra- ciet, Halfvetnootjesdrooge grove en gebroken Gascokes en verder alle soorten van tegen eoncurreerende prijzen. Aanbevelend Bakenessergracht 9. J. J. v. de Steeg. A. Swaanswijk. Wed. W. Traksel. Brandverzekeringmaatschappjjen. Onderl. Brandwaarborg-Vereen, voor de gemeente Haarlem. Haarlemsche Brandverzekering maatschappij. (Zie nevenstaande advertentie.) Bijkantoor der assurantie maat schappij de Nederlanden te Zut- phen. Brandwaarborgkasten. (In) P. D. Graaff. Heenk Wefers Bettink. Lugt Serné. A. F. H. v. d. Vaart. Brei-Inrichtingen. H. Both. M. J. 0. Corbière. Hendrix Co. Abr. Meijer. ■H^v-s-4- Prof. Jaeger's Opgericht in 184 6. verzekert tegen vaste en billijke premiën alle binnen het Koninkrijk der Neder landen tegen schadeontstaan door brand, door bet inslaan van den bliksem en het ontploffen van gas ook al heeft dit inslaan of dit ontplof fen geen brand tengevolge gehad. Kantoor te Haarlem: (le verdieping).

Adresboeken Haarlem | 1901 | | pagina 340