6 GEMEENTEZAKEN. Secretarie der gemeente Spaarndam. Bakenessergracht 79. Dagelijks geopend van 1012l/2 nre. W. D. Haitsma Muiier, Burgemeester en Secretaris. W. Melchior te SpaarndamOntvanger. Secretarie der gemeente Schoten. Bakenessergracht 79. Dagelijks geopend van 10—121/1 ure. W. D. Haitsma Muiier, Burgemeester en Secretaris, J. Alders te Schoten, Ontvanger. Haarlemmermeerpolder. De Secretarie is gevestigd in het Hofje van Staats, Jansweg 39, en is dagelijks geopend van 102 ure. De penningmeester houdt daar zijne zitdagen des Maandags en des Woensdags van 101 ure. Bestuur. Mr. G. C. Everwjjn Lange, te Haarlem, Dijkgraaf. A. G. Yoordendag, te Haarlemmermeer, R. W. J. C. van den Wal IBake, te Amsterdam, J. H. M. Evelein, te Haarlemmermeer, Jhr. Mr. J. W. H. Rutgers van Rozenburg, te Amsterdam, Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, P. van Ouwerkerk, te Haarlem, Secretaris. Mr. E. A. A. S. van Stralen, te Haarlem, Penningmeester. L. L. Graaf van Randwijk, te Haarlem, Ingenieur. K. Hoorns, te Haarlem, Bode. Heemraden. 's Rijks Belastingen. Zegel-, Registratie- en Successierechten, Domeinen en Vermogensbelasting. Kantoor Nieuwe Gracht 13. Geopend van 91 ure en voor de vermogensbelasting van 102 uur. H. Kaijser, Ontvanger. Hypotheken en Kadaster. Kantoor Nieuwe Gracht 13. Geopend van 95 nre. G. J. A. Huiskes, Bewaarder. Directe Belastingen, Kantoor Kleine Houtstraat 13. Geopend Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag vau 92 ure. Jhr. H. C. van Panhuys, Ontvanger. Accijnsen. Kantoor Kleine Houtstraat N°. 13. Geopend dagelijks van 912, 14 en (behalve des Zondags) 67 ure. J. Hattink, Ontvanger. Rijks-Controle voor de vervaardiging en Magazijn der verschillende postwaarden enz., mede vcor de Koloniën en vreemde landen, Damstraat 11. •J. van de Poll, Controleur-Magazijnmeester. Th. J. F. Corstens, Bureelambtenaar le klasse J. G. A. Lieffering, 2e J. J. Yerstege, 2e M. Snappenburg, 3e J. Avis, 3e Mej. L. C. C. Hengeveld, Adsistente. J. E. van Dijkhorst, Kantoorknecht. A.' WE. Frank, ^«klflken voet.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 11