Groote Houtstraat 78, Haarlem. Telepli. 500. 323 Veldwijk, Wed. C. Vooruitgangstraat 78. ♦Veldwijk, H. Ruychaverstraat 16rood. ♦Veldwijk, J. schilder H. S. M.Vooruitgangstraat 11. ♦Velleman, A. koopman in lompen, Lange Raamstraat 30. Velleman, L. B. handel in lompen, de Witstraat 31. ♦Vellinga, H. loodgieter, Zuid Brouwersstraat 8. Vellinga, J. van in kruidenierswaren, Bilderdijkstraat 1. ♦Veis, J. van bediende, Teylerstraat 53. Velsen, P. H. chef sigarenfabriek, Paul Krugerstraat 40. ♦Velsen, A. H. P. van firma Ant. van Velsen Co., bloemist Wilhelminapark 29. Velsen, C. A. van bloemist, Brouwersstraat 129. Velsen, P. A. van schilder, Regulierstraat 1. Velsen, J. P. van steenbikker, Omvalspoort 22. Velsen, Wed. Th. van winkelierster in tabak, sigaren, koffie enz.Leidsche straat 8. Velsen Co., firma Ant. van Wilhelminapark 29. ♦Velthoven, Wed. J. J.van—handel in petroleum, Sclieepmakersdijk 57. Velthuizen, H. timmerman en aannemer, Korte Spaarne 13. Velthuizen, J. smid, Anthoniestraat 9. ♦Velthuizen, M. letterzetter, Gasthuislaan 111. ♦Veltbuijs, R. tuinbaas, Twijnderslaan 49a. ♦Velthuijsen Sr., G. leeraar bij de gemeente van Z. D. Baptisten Voorz. van de Ned. Chr. Geli. Onth. Bond, Nieuwe Gracht 36. ♦Velthuijsen, J. C. wagenmaker, de Rijpstraat 1. ♦Velthuijsen, Wed. S. broodbakkerij, Spaarnwouderstraat 39. Velthuijsen, A. J van letterzetter, Bakkerstraat 6h Velthuijsen Jr., A. J. van hovenier en bloemkweeker, Bakkerstraat 6E Velthuysen, Wed. A. J. van Kerkstraat 3. ♦Velthuijsen, C. J. van schilder, Kerkstraat 22. Velthuysen, C. J. van schilder, Ripperdastraat, 15d. Velthuysen, J. M. van schilder, Zuider Buitenspaarne 10rood. Velthuijsen, J. M. J. van schildersknecht, Ged. Raamgracht 58. ♦Velthuijsen, J. S. van timmerman, Nassaulaan 68. Velthuysen, L. J. M. van letterzetter, Nieuwe Kerkspleinbrood. Veltkamp, H. poetser H. S. M., Klarenbeekstraat 58rood. ♦Veltkamp, L. brievenbestellerAssendelverstraat 48. Veltmeyer, J. seinhuiswachter, Oude weg 31. Velu, Mej. G. H. linnennaaister, Barendsestraat 42. Velu, Mej. L. Barendsestraat 42. Velzen, P. van Spoorwegstraat 14. ♦Velzen, H. van timmerman, Brouwersstraat 108. Velzen, H. van Lange Margarethastraat 206. Velzen, Wed. J. van Zuider Schoolsteeg 11. ♦Velzen, J. van schilder, de Clercqstraat 125. Velzen, J. P. M. van winkelbediende, Leidsche plein 11 rood. Velzen, Mej. M. van werkvrouw, Klein Heiligland Qlboven. Velzen, Wed. M. van Groote Houtstraat 144b. Velzen, W. van Zuider Buitenspaarne 15. Velzen, Moj. N. van strykinrichtingSchouwtjeslaan 12. Velzen, W. van melkboerknecht, Gasthuislaan 160. Velzen, Dames van Duvenvoordestraat 24. Ven, Mej. C. van de Wilsonsplein 2rood. ♦Ven, J. P. van de comm. der telegraphie, Barrevoetestr. 1 brood. ♦Ven, Dr. E. van der conservator van Teyler's phys. kabinet en arrondissements-schoolopzienerSpaarne 14. Vendeloo, H. van inspecteur levensv. mij., Schotersingel Sirood. Vendt, J. de letterzetter, Korte Wolstraat 2. Vendt, M. de riotw. en handel, in vloermatten, Ged. Raamgracht 4.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 328