Groote Houtstraat 78, Haarlem, Teleph. 500. 329 Versteeg, Mej. J. C. Jansweg 39. Versteeg, L. schilder, Leliestraat 9. Versteeg, M. schoenmaker, Donkere Spaarne 10. ♦Versteeg, P. bakkersknecht, Romolenstraat 21. Versteegh, Mevr. Wed. A. Leeghwaterstraat 4. ♦Versteegh, J. gezagvoerder ter koopvaardij, Jansstraat 51 rood. Verstege, B. J. Zijlweg 3. ♦Verstege, J. J. bureel-ambten, d. post en tel, Badliuisstr. 14. Verstege, Dames Zijlweg 3. Verster, Mej. C. Raamvest 3. Versterre, G. aardwerker, St. Anthoniesteeg 5. Versterre, G. A. F. spoorwegwachter, Amsterdamstraat 3r. Versterre, J. Amsterdamstraat 3r. Versterre, T. H. sigarenmaker, St. Anthoniesteeg 8e. Verstraate, I. Klein Heiligland 21 rood. Verstraten, P. bloemistknecht, Gasthuislaan 14b. ♦Verton, J. wagenvoerder B. N. E. T., Oranjeboomstraat 148. Verveen, H. M. G. Spaarnwouderstraat 56. Verveen, J. Th. verpakker H. S. M.Kruisstraat 2. Vervooren, Wed. M. Koolsteeg 17. Vervoorn, A. P. boekhouder, Leidsche vaart 250. ♦Verwaal, E. onderwijzer, Langendijkstraat 27. Verwayen, W. A. F. werkman, Begijnhof lörood. Verwer, C. schipper, Korte Spaarne 5. Verwer, J. kastelein, Burgwal 58. Verwer, K. koetsier, Spaarnwouderstraat 9. Verwey, D. ijzerwerker, Generaal de Wetstraat 8rood. ♦VerweijG. H. L. Frans Halsplein 7. ♦Verweij j L. timmerman, Waldeck Pyrmontstraat 28rood. ♦Verweij, M. J. beeldhouwer, Ged. Voldersgracht 7. Verwoert, W. Zijlweg 5a. ♦Verwijnen, J. J. gepens. kapitein O. I. leger, bibliothecaris koloniaal museum, Badhuisstraat 4. Verijnzen, Mej. C. werkvrouw, Groot Heiligland 73rood. Verzeilberg, Wed. A. C. Anthoniestraat 39. Verzijl, A. bureelambtenaar le klasse bij den rijkswaterstaat, Duvenvoordestraat 104. Verzijl, P. werkman, Zomervaart 21c. Verzijlberg, Wed. A. Doelstraat 16. ♦Verzijlberg, A. schoenmaker, Ceciliasteeg 11. Verzijlberg, H. smid, Heerensingel 131b. Verzijlberg, Wed. J. Saenredamstraat 53rood. ♦Verzijlberg, P. agent van politie, Leidsche straat 112. Verzijlberg, P. J. schoenmaker, Bakenessergracht 60. VerzijlbergenJ. los werkman, Jansstraat 79rood. ♦Verzijlbergen van Os, J. fitter gern. waterl.Grebberstraat26. Verzijlbergh, P. metselaar, Lange Raamstraat 17. Verzijlbergh, P. J. metselaar, Leidsche plein 40. ♦Verzijlbergh, Th. J. aannemer en metselaar, Sophiastraat 24. Verzijlbergh, W. M. machinist, Generaal Cronjéstraat 3. Verzijienberg, P. metselaar, Oranjeboomstraat 111. Verzijlenberg, W. Lange Lakenstraat 7. Verzyllenberg, G. vrachtrijder, Tuinlaantje 2f. Verzyllenberg, J. J. voerman, Tuinlaantje 2a. Verzyllenberg, W. werkman, Frans Halsstraat 42rood. Vester, Mej. A. onderwijzeres, Frankestraat 19. ♦VesterA. F. tailleur, Frankestraat 19. Vester, A. J. smid, Molensteeg 28. Vester, F. B. bierhuishouder, Generaal Bothastraat 42. ♦Vester, H. J. smid, Bakenessergracht 103rood.

Adresboeken Haarlem | 1902 | | pagina 334