W. VERNHOUT. HANDEL IN RECLAME-ARTIKELEN. J. VAN WIJK, Kantoor Pieter Kiesstr. 45rood. 298 Rijnders, zie Heuvel Rijnders. ♦Rijnenberg, J. godsdienstonderwijzer, Coornhertstraat 6. ♦Rijneveld, A. tapper, Bakkerstraat 53. Rijneveld, Mej. J. A. coiffeuse, Zijlstraat 64. ♦Rijneveld, L.opzichter openb. werken en marktmeest., Ziilstraat 64. Rijneveld, M. bouwkundige, Harmenjansweg 49. Rijneveld, firma S. E. Zijlstraat 64. Rijnlandsche Hypotheekbank. Groote Houtstraat 149. Rijs, C. schilder, Maerten van Heemskerkstraat 61. ♦Rijs, H. kleermak., in band, garen en manuf., Eendraclitstr. 5 ♦Rijs, J. B. werkman, Brouwersvaart 65. Rijsdijk, 0. koopman, Ravensteeg 12. ♦Rijssel, K. J. van Ruychaverstraat 26rood. Rijst, Mej. Raamvest 61. Rijswijk, H. A. van fabrikant van limonadesiropen, likeurenen bitter-extracten, Nassaustraat 19. Rijswijk, K. van werkman, Rollandstraat 20. Tetterodestraat 70. S. ♦Saar, P. J. du timmerman, Casteleynstraat 6. ♦Saar, W. N. C. du - winkelknecht, Esschilderstraat 2hroocL. ♦Saarloos, D. sigarenwinkelier, Jansstraat 5. MAISON HEGGE REMMERS. Robes et Manteaux. ♦SaarloosW. Parklaan 4rood. Sabel, C. P. schilder, Generaal de Wetstraat 69. Sabel, Mej. G. M. P. Jacobijnestraat 29. Sabel, J. G. P. employé Haarl. Katoen-mü, Ruychaverstraat 9. Sabel, J. W. Brouwersvaart 128. ♦Sabel, P. N. assuradeur en agent levensverz.Ruychaverstr. 9. Sabelis, A. loopknecht, Brouwersstraat 114. ♦Sabelis, D. stoffeerder behanger, Zuiderstraat 11. Sabelis, D. bloemist, Olieslagerslaan 27. Sabelis, H. bloemist, Schoterstraat 11. Sabelis, H. bloemistknecht, Gortesteeg 12. Sabelis Co., J. glashandelaar, Spaarne 71. ♦Sabelis, J. firma J. Sabelis Co., glashandelaar, lid v. d. ge meenteraad, Spaarne 79. Sabelis, Wed. J. Groote Houtstraat 144?. Sabelis Jr.firma L. steenhouwerijDonker Spaarne 20. ♦Sabelis, L. firma L. Sabelis Jr., mr. steenhouwer, D. Spaarne 20. Sabelis, Mej. M. H. leerares boekhouden m. o.D. Spaarne 20. Sabelis, W. H. bloemistknecht, Schouwtjeslaan 4. Sacré, Wed. G. W. winkelierster, Groote Houtstraat 33. Sackman, Mej. P. M. Sophiastraat 8rood. ♦Saegaart, C. caféhouder, Lange Heerenstraat 26. ♦Saeijs, C. timmerman, Gasthuislaan 108. ♦Saeijs, H. portier, Roosveldstraat 69. ♦Saeijs, J. B. A. hoofd der schoolleeraar in land- en volkenkunde Badhuisstraat 8. ♦Saeijs, W. aannemer, Langendijkstraat 19.

Adresboeken Haarlem | 1903 | | pagina 302