SCHOUTEN=DE JONG, Kleine Houtstraat 47. touwslager!], Zeilmakerij. Ceiephoon $45- Heerlijk is het KRENTENROGGEBROOD adres 316 Schouten Schouten Schouten Schouten Schouten *Schouten Schouten Schouten Schouten ♦Schouten ♦Schouten Schouten Schouten Schouten Schouten Schouten ♦Schouten ♦Schouten Schouten ♦Schouten Schouten Schouten Schouten ♦Schouten ♦Schouten ♦Schouten Schouten ♦Schouten Mej. B. naaister, Sophiastraat 8rood. C. Lange Margarethastraat 18rood. C. werkman, Harmejansweg 57ij. -de Hoog, Mevr. "Wed. C. Prinsenbolwerk 28rood. Mej. C. L. Raamvest 61rood D. boter- kaashandel, Kleine Houtstraat 124. D. schippersknecht, Voortingstraat 53. G. Jan Huijgensstraat 6. H. C. werkman, Lange Raamstraat 34. H. M. melkboer, Korte Jansstraat 8. .1. timmerman, Wresterstraat 25. •T. Dubbele buurt 36. J. koopman, Korte Hofstraat 5. •T. stucadoor, Wouwermanstraat 13. .1. Lange Poellaan 7. Wred. J. baker, Begijnhof 14. J. D. muziekonderwijzer, Saenredamstraat 55. J. .T. handel in photogr. artikelen, Kruisstraat 41. J. M. musicus, Schoterweg 100rood. .J. M. bierhuishouder, Oranjestraat 56. J. P. colporteur, Kamperstraat la. J. P. Oostvest 28. K. grondwerker, Kennemerstraat 9a rood. L. metselaar, Gen. Joubertstraat 23rood. M. C. J. behanger stoffeerder, Cornelissteeg 9. N. melkslijter, Lange Boogaardstraat 12. P. Spaarnwouderstraat 9c. P. scheepmaker, Saenredamstraat" 16rood. MAISON ART ET MODES. Soieries, Lainagas et Garnitures. Schouten, P. M. koetsier, Burretstraat 16rood. Schouten, Th. water- en vuurnering, de Witstraat 34. Schouten, W. Lange Wijngaardstraat 25rood. Schouten, W. mandenmaker, Jacobstraat 17. ♦Schouten, W. A. kunst- en decoratieschilder, Kruisstraat 41. SchoutenWed. W. C. Koudenhorn 74. ♦Schouten, W. F. teekenaar, Oranjestraat 96. ♦Schouten, WT. F. meubelmaker, Wouwermanstraat 6. ♦Schouten, W. F. melk- en boterhandel, Koksteeg 19. ♦Schouten, W. G. firma Schouten de Jong, touwslager en zeil maker, Kleine Houtstraat 47. Eenig adres voor het verhuren van Waterdichte Dek-, Wagen-, Tent- en Schuitenkleeden. Takelblokken met touw voor alle hoogte en zwaarte. Levering van Dekzeilen tegen de laagste prijs. Regenjassen, 3ekkers, Zuidwesters en Pijpen. Schouten, W. J. smid, Leidsche plein 40. Schouten, Wed. Schagchelstraat Sb. Schouten, Wed. Oranjeboomstraat 103. Schouw, H. reiziger, Westergracht 33rood. Schouw, Wed. E. Anegang 48. Schraag, Mej. A. Gierstraat 6S.

Adresboeken Haarlem | 1905 | | pagina 325