Smakelijk Brood Keveren flntbraciet gruis en Steenvrij. Heel, A. van ^—werkman, Rustenburgerlaan 27b. Heeman, B. kruidenier, Oranjeboomstraat 111. ♦Heems, J. firma J. Heems Zoon, winkeliers in kruideniers-, grutterswarenenz.Anthoniestraat 79. ♦Heems, P. G. firma J. Heems Zn., koopman, Lange Heeren- vest 134. ♦Heems ZoonJ. winkelier in kruideniers- en grutterswaren Anthoniestraat 79. Heems, Wed. C. van Kenaustraat 80 "♦Heems, J. P. van pakhuisknecht, Tweede Zuidpolderstraat 61. ♦HeemsP. van likeurstokersknechtTweede Yooruitgangstr. 40. Heemskerk, A. Wouwermanstraat 41. ♦"Heemskerk, A. timmerman, Groot Heiligland 66. ♦Heemskerk, A. C. Burgwal 53. ♦Heemskerk Czn.B. rund- en varkensslager, Kleverparkweg 1. Heemskerk, B. A. N. wijn- en bierliandel, Ostadestraat 8. ♦Heemskerk, C. piano- en orgelmagaz. en pianostemm. Zijlstr. 82. Heemskerk, C. sigarenmaker, Leidsclie straat 22rood. Heemskerk, Ch. dansleeraar, Brouwersstraat 82. Heemskerk, C. A. firma Wed. Heemskerk, melkverkoop. Burgw. 53. Heemskerk, D. in groenten, Burgwal 47. ♦Heemskerk, E. bediende melkinrichting, Voorzorgstraat 58. Heemskerk, Fr. sigarenmaker, Voorzorgstraat 62. Heemskerk, H. P. pianostemmer, Krocht 18. MAI SON ART ET MODES. Soieries, Lainages et Garnitures. ♦Heemskerk, J. hoofdopzichter der kathedraalbouw, PieterKies- straat 35. Heemskerk, Wed. J. Burgwal 41. ♦Heemskerk, J. B. draaier, Papentorenvest 70. Heemskerk, J. M. schilder, Z. Buiten Spaarne 42. Heemskerk, Mej. M. E. naaister, Palmstraat 21. ♦Heemskerk, P. Zijlweg 71b. Heemstra, Mej. A. in dames- en hinderhoeden, KI. Houtstr. 86. ♦Heemstra, J. J. gepens. hoofd eener school, KL Houtstraat 86. Heeneweer, G. Oranjeboomstraat 133b rood. Heeneweer, G. metselaar. Brouwersstraat 5. ♦Heenk, G. J. Kinderhuissingel 20. Heenk Wefers Bettink, Firma ijzerhandel, Damstraat 15. Heenk van Geer, Mevr. Wed. .1. Olieslagerslaan 2. Heer, J. de schippersknecht, Spaarnwouderstraat 9b. Heerden, A. van sigarenmaker, Zoetestraat 23rooit. ♦Heerden, H. van timmerman, de Clercqstraat 115. ♦Heerdt tot Everstaerg, Baron E. van Wilhelminastraat 62. Heere, P. J. winkelbediende, Oranjestraat 136. Heerema, Wed. -- Lange Margarethastraat 20c. ♦Heeremans, B. H. gepension. onderwijzer, Witte Heerensteeg7. Heeremans, H. C. .T. schoenmaker, Gasthuisstraat 22. ♦Heeremans, H. W. fabrikant van balletjes, Kampervest 39rood. ♦Heeremans, J. W. 1.. - meubelmak. en antiquaar, Korte Houtstr. 8. Heeren, K. bloemistknecht, Romolenstraat 22. Heerens, H. ,1. broodbakker, Kinderhuissingel 62e.

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 175